Наукова конференція студентів ЛДУФК «День студентської науки»

28 квітня 2016 р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася наукова конференція студентів ЛДУФК «День студентської науки», присвячена 70-ти річчю Львівського державного університету фізичної культури.

План роботи конференції включав роботу на секційних засіданнях  та підведення підсумків та нагородження переможців й призерів секційних засідань.

Загалом до участі у загальноуніверситетській конференції було подано 61 доповідь студентів, з яких відбулася 51. Усі доповіді супроводжувалися мультимедійним супроводом.

У роботі секційних та пленарного засідань взяли участь 387 учасників, представників професорсько-викладацького складу та студентства.

Секційні засідання відбувалися за наступними напрямами:

Напрям 1. ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ.

Напрям 2. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ.

Напрям 3. ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ; ОЛІМПІЙСЬКИЙ, ПРОФЕСІЙНИЙ ТА АДАПТИВНИЙ СПОРТ.

Напрям 4. МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІПРОБЛЕМИФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇТА СПОРТУ.

Напрям 5. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ТУРИЗМУ ТА ЕКОНОМІКИ СПОРТУ.

Напрям 6. ПРОФЕСІЙНА ІНОЗЕМНА МОВА.

Напрями секційних засідань

Кількість заявлених доповідей

Назва кафедри

1-2 доповіді

Атлетичних видів спорту; стрільби та технічних видів спорту; зимових видів спорту; фізичної реабілітації; легкої атлетики; гімнастики; хореографії; водних та неолімпійських видів спорту; здоров’я людини; атлетичних видів спорту.

3-4 доповіді

Олімпійської освіти; фітнесу та рекреації; футболу;спортивного туризму;  туризму; економіки і спортивного менеджменту; педагогіки та психології; анатомії та фізіології.

5 і більше доповідей

Української та іноземних мов; олімпійського, професійного та адаптивного спорту; фехтування, боксу та національних одноборств; гуманітарних дисциплін; теорії і методики фізичного виховання.

За результатами секційних засідань були визначені переможці та призери:

Секція № 1. ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ  ТА СПОРТУ

І місце – Лахман Вероніка, науковий керівник: доц. Гречанюк О.О.

ІІ місце – Васільєва Анастасія, науковий керівник: доц. Баклицька О.П.

ІІІ місце – Гук Анна, науковий керівник: доц. Степанченко Н.І.

Секція № 2. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

І місце – Мошовська Ірина, науковий керівник: проф. Жданова О.М.

ІІ місце – Ференц Юрій, науковий керівник: доц. Соловей А.В.

ІІ місце – Максимів Оксана, науковий керівник: проф. Шиян О.І.

ІІІ місце – Клімченко Тетяна, наукові керівники: проф. Грибовська І.Б., викл. Турка Р.О.

ІІІ місце – Кибало Ірина, науковий керівник: ст. викл. Руда І.Є.

Секція №3. ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ; ОЛІМПІЙСЬКИЙ, ПРОФЕСІЙНИЙ ТА АДАПТИВНИЙ СПОРТ

І місце – Ваулін Олександр, науковий керівник: проф. Пітин М.П.

ІІ місце – Ясінська Надія, науковий керівник: ст. викл. Задорожна О.Р.

ІІІ місце – Поправка Віолетта,науковий керівник: доц. Нікітенко С.А.

Секція № 4. МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІПРОБЛЕМИФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇТАСПОРТУ

І місце – Західний Роман, науковий керівник: проф. Коритко З.І.

ІІ місце – Мильчук Соломія, науковий керівник: ст.викл. Бас О.А.

ІІІ місце – Худий Володимир, науковий керівник: проф. Коритко З.І.

Секція № 5. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ТУРИЗМУ ТА ЕКОНОМІКИ СПОРТУ

І місце – Мисяк Ольга,наукові керівники: доц. Голод А.П.

ІІ місце – Рудакова Софія, науковий керівник: доц. Беднарська О.Р.

ІІІ місце – Глєбова Юлія, науковий керівник: викл. Криштанович С.В.

Секція № 6. ПРОФЕСІЙНА ІНОЗЕМНА МОВА

І місце – Задорожня Анна, наукові керівники: викл. Юрко Н.А., доц. Проценко У.М.

ІІ місце – Приступа Юлія, наукові керівники: доц. Базиляк Н.О., ст. викл. Матвіяс О.В.

ІІІ місце – Мельник Юліана,наукові керівники: доц. Романчук О.В., викл. Коваль Р.С.

Переможці та призери секційних засідань були нагороджені дипломами відповідно зразка та цінними подарунками.