Форма звіту кафедр ЛДУФК за напрямком "виховна робота"

пункти, які слід відобразити у звіті

• Участь викладачів та студентів кафедри в загальноуніверситетських заходах згідно з річним планом ЛДУФК за напрямком «виховна робота»;
  • Заходи, ініційовані кафедрою і організовані як загальноуніверситетські;
  • Заходи, ініційовані та організовані кафедрою як внутрішньо факультетські чи кафедральні;
  • Заходи, організовані і проведені в гуртожитках ЛДУФК;
  • Діяльність відповідальних за виховну роботу на кафедрах та кураторів академічних груп;
  • Розгляд питань за напрямком «виховна робота» (інформування про підготовку загальноуніверситетських заходів, планування кафедральних заходів, заслуховування інформації про роботу кураторів, форми стимулювання студентів тощо) на засіданнях кафедр.

Будь-яка інформація про проведення заходу має мати підтвердження у вигляді інформаційного повідомлення про захід та стислий звіт (висвітлення на сайті ЛДУФК) про його проведення, зданий проректору з ВР і ЗГ.

Проректор з ВР і ЗГ                                     Я.В.Тимчак