Списки кураторів академічних груп на 2013/2014 н. р. віповідно до наказу №413 від 01.10.2013 р.



З метою надання кваліфікованої методичної допомоги студентам у навчанні за кредитно-модульною системою

1. Затвердити кураторів академічних груп на 2013/2014 н. р.

Факультет здоров'я людини і туризму
І курс
1    Чеховська Л.Я (каф. фітнесу і рекреації)    1-ЗЛ
2     Грибовська І.Б. (каф. фітнесу і рекреації)    2-ЗЛ
3    Мякота І.В.  (каф. укр. та іноземних мов)    3-Т
4    Беднарська О.Р.  (каф. туризму)    4-Т


ІІ курс
1    Данчевська Ю.О. (каф. укр. та іноземних мов)    21-ЗЛ
2    Бас О.А. (каф. фізичної реабілітації )    22-ЗЛ
3    Литвин А.А.  (каф. укр. та іноземних мов)    23-Т
4    Коваль Р.С. (каф. укр. та іноземних мов)    24-Т


ІІІ курс
1    Будзин В.Р. (каф. здоров’я людини)     31-ЗЛ
2    Ціж Л.Б. (каф. фізичної реабілітації)     32-ЗЛ
3    Голод А.П. (каф. туризму)    33-Т


ІV курс
1    Гузій О.В. (каф. здоров’я людини)    41-ЗЛ
2    Руденко Р.Є. (каф. здоров’я людини)    42-ЗЛ
3    Блистів Т.В. (каф. туризму)    43-Т


V курс
1    Стасюк О.М. (каф. фізичної реабілітації)    51с ФР
2    Тимрук-Скоропад К.А. (каф. фізичної реабіл.)    52м ФР
3    Собечко О.Р. (каф. туризму)    53с-Т
4    Феленчак Ю.Б. (каф. туризму)    54м-Т


VI КУРС
1    Коваль О.П. (каф. укр. та іноземних мов)    61м-Т


Факультет фізичного виховання
І курс
1    Казмірук А.В.  (каф. зимових видів спорту)
2    Бойко А.Б. (каф. хореографії)
3    Чаплінський М.М. (каф. водних видів спорту)
4    Свищ Я.С.  (каф. легкої атлетики)
5    Сениця А.І. (каф. гімнастики)
6    Пазичук О.В., Куриш Н.О. (каф. спорт. та рекреаційних ігор)


ІІ курс
1    Клемба А.О. (каф. зимових видів спорту)
2    Пугач Н.В. (каф. хореографії)
3    Богдан І.О. (каф. фехтування, боксу та нац.. одноборств)
4    Полегойко М.Б. (каф. водних видів спорту)
5    Чорненька Г.В. (каф. легкої атлетики)
6    Руда І.Є. (каф. гімнастики)
7    Мельник В.О. (каф. спорт. та рекреаційних ігор)


ІІІ курс
1    Зіньків О.В. (каф. зимових видів спорту)
2    Акімова С.В. (каф. хореографії)
3    Вишневецький С.М. (каф. фехтування, боксу та нац.. одноборств)
4    Островський М.В. (каф. водних видів спорту)
5    Західний В.Р. (каф. легкої атлетики)
6    Терещук В.П. (каф. гімнастики)
7    Каратник І.В., Керичан К.Ю. (каф. спорт. та рекреаційних ігор)


ІV курс
1    Любіжанін Ю.Г. (каф. зимових видів спорту)
2    Зайдель Т.В. (каф. хореографії)
3    Нікітенко С.А. (каф. фехтування, боксу та нац.. одноборств)
4    Сидорко О.Ю. (каф. водних видів спорту)
5    Дунець-Лесько А.В. (каф. легкої атлетики)
6    Осадців Т.П. (каф. гімнастики)
7    Згоба В.Л., Дробний П.Д. (каф. спорт. та рекреаційних ігор)


V курс
1    Крупський В.П. (каф. зимових видів спорту)
2    Шуберт В.С. (каф. фехтування, боксу та нац.. одноборств)
3    Островська Н.Т. (каф. водних видів спорту)
4    Прокопенко В.І. (каф. легкої атлетики)
5    Петренко К.Г. (каф. гімнастики)
6    Левків В.І., Романчук І.В. (каф. спорт. та рекреаційних ігор)


Факультет спорту
І курс
1    Cвищ Я.С. (каф. легкої атлетики)
2    Карпа І.Я. (каф. футболу)
3    Сениця А.І. (каф. гімнастики)
4    Собко І.П. (каф. стрільби та тех. видів спорту)
5    Казмірук А.В. (каф. зимових видів спорту)
6    Чаплінський М.М. (каф. водних видів спорту)


ІІ курс
1    Чорненька Г.В. (каф. легкої атлетики)
2    Огерчук О.В. (каф. футболу)
3    Богдан І.О. (каф. фех. боксу та нац. одноборств)
4    Руда І.Є. (каф. гімнастики)
5    Ткачек В.В. (каф. стрільби та тех. видів спорту)
6    Клемба А.О. (каф. зимових видів спорту)
7    Полегойко М.Б. (каф. водних видів спорту)


ІІІ курс
1    Західний В.Р. (каф. легкої атлетики)
2    Хоркавий Б.В. (каф. футболу)
3    Вищневецький С.М. (каф. фех. боксу та нац. одноборств)
4    Терещук В.П. (каф. гімнастики)
5    Антонов С.В. (каф. стрільби та тех. видів спорту)
6    Зіньків О.В. (каф. зимових видів спорту)
7    Островський М.В. (каф. водних видів спорту)


ІV курс
1    Дунець─Лесько А.В. (каф. легкої атлетики)
2    Огерчук О.О. (каф. футболу)
3    Нікітенко С.А. (каф. фех. боксу та нац. одноборств)
4    Осадців Т.П. (каф. гімнастики)
5    Лопатьєв А.О. (каф. стрільби та тех. видів спорту)
6    Любіжанін Ю.Г. (каф. зимових видів спорту)
7    Сидорко О.Ю. (каф. водних видів спорту)


V курс
1    Прокопенко В.І. (каф. легкої атлетики)
2    Ріпак І.М. (каф. футболу)
3    Шуберт В.С. (каф. фех. боксу та нац. одноборств)
4    Петренко К.Г. (каф. гімнастики)
5    Крупський В.П. (каф. зимових видів спорту)
6    Островська Н.Т. (каф. водних видів спорту)

2. Кураторам груп ввести в навчальне навантаження 4 години на кожного студента на навчальний рік.


Проректор з Н та ВР  Музика Ф. В.

Факультет здоров'я людини і туризму


Прізвище, ім’я, по батькові

Група
І курс

1 Будзин Віра Романівна (каф. валеології і спорт.медицини) 1-ЗЛ
2 Ціж Любов Михайлівна (каф. фізичної реабілітації) 2-ЗЛ
3 Голод Андрій Петрович (каф. туризму) 3-Т
ІІ курс

1 Гузій Оксана Володимирівна (каф. валеології і спорт. мед.) 21-ЗЛ
2 Цьорох Анжела Олександрівна (каф. валеології і спорт. мед) 22-ЗЛ
3 Блистів Тарас Васильович  (каф. туризму) 23-Т
ІІІ курс

1 Жарська Наталія Валеріївна (каф. валеології і спорт. медицини) 31-ЗЛ
2 Магльована Галина Петрівна (каф. валеології і спорт.медицини) 32-ЗЛ
3 Скабара Роман Михайлович (каф. туризму) 33-Т
ІV курс

1 Бас Ольга Андріївна (каф. фізичної реабілітації) 41-ЗЛ
2 Стасюк Ольга Михайлівна (каф. фізичної реабілітації) 42-ЗЛ
3 Литвин Андріана Андріївна (каф. укр. та іноземних мов) 43-Т
V курс

1 Дідух Галина Володимирівна (каф. фізичної реабілітації)    51м ФР
2 Тимрук-Скоропад Катерина Анатоліївна (каф. фізичної реабіл.) 52с ФР
3 Феленчак Юлія Богданівна (каф. туризму) 53м-Т
Факультет спорту
Прізвище, ім’я, по батькові         Група

 І курс
1 Вишневецький Сергій Михайлович (каф. фехт., боксу і нац. одноб.) 1
2 Гречанюк Оксана Олексіївна (каф. олімпійської освіти) 2
3 Хоркавий Богдан Васильович (каф. футболу) 3

 ІІ курс
1 Нікітенко Сергій Анатолійович (каф. фехт., боксу і нац. одноб.) 21
2 Свищ Ярослав Степанович (каф. легкої атлетики) 22
3 Литвинець Антон Іванович (каф. олімпійської освіти) 23
4 Огерчук Олександр Федорович (каф. футболу) 24

 ІІІ курс
1 Тимчак Марія Іванівна (каф. біохімії та гігієни)
31
2 Зіньків Ольга Володимирівна (каф. зимових видів спорту) 32
3 Ткачек Василь Володимирович (каф.стрільби та техн. видів сп.) 33

 ІV курс
1 Островський Мар’ян Володимирович (каф. водних видів спорту) 41
2 Кубін Андрій Петрович (каф. зимових видів спорту) 42
3 Клемба Анатолій Олександрович (каф. зимових видів спорту) 43
4 Колобич Олег Васильович (каф. футболу) 44

 V курс
1 Коваль Ростислав Семенович (каф. укр. та іноземних мов) 51с
2 Пітин Мар’ян Петрович (каф. теор.-метод. основ спорту) 52с
3 Передерій Аліна Володимирівна (каф. теор.-метод. основ спорту) 53м

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ