Поточний конкурс програми Еразмус+ Projectno. 2018-1-PL01-KA107-049425 Pope John Paul IIState School of Higher Education in Biala Podlaska(Польща) – Deadline – 15 грудня 2018 року

Програми Еразмус+ KA107 за участю Львівського державного університету  фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu (Польща)

Read more …

Конкурс на отримання стипендій на стажування в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) в рамках програми Erasmus+ Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) – Deadline – 15 березня2019 року

Програми Еразмус+ KA107 за участю Львівського державного університету  фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu (Польща)

Read more …

Програми Еразмус+ KA107 за участю Львівського державного університету фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu (Польща) (скопійовано)

Програми Еразмус+ KA107 за участю Львівського державного університету  фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu (Польща)

Read more …

Поточний конкурс програми Еразмус+: KA1- Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського державного університету фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu (Польща)

Поточний конкурс програми Еразмус+: KA1- Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського державного університету фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Akademia Wychowania Fizycznego we Wroclawiu  (Польща)

Erasmus+ Key Action 1“Zero-Grand”:

Read more …

Інформація про конкурс для викладачів та адміністративного персоналу Львівського державного університету фізичної культури

Програми Еразмус+за участю Львівського державного університету фізичної культури / Lvi vState University of Physical Culture та Uniwersytet Rzeszowski (Польща)

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ та АДМІНІСТРАТИВНОГО ПЕРСОНАЛУ  ( Teaching/TrainingMobility)

Read more …

Поточний конкурс програми Еразмус+: КА 1 – Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського державного університету фізичноїкультури (скопійовано)

Learnin Mobility of Individuals

ПОЛЬЩА

Uniwersytet Rzeszowski (Польща) – Deadline – 10 грудня 2018 року длястудентів 2 та 3 курсів, 5 курсів ЛДУФК

4 студенти з факультету фізичної реабілітації та 4 студенти з факультету спорту та фізичного виховання, 2 студенти з факультету туризму. Тривалість проекту літній семестр 2018/2019р н.р.

Конкурс Uniwersytet Rzeszowski (Польща) в рамках програми Erasmus+

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Read more …

КА 1 - Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського державного університету фізичної культури / Lviv State University of Physical Culture та Uniwersytet Rzeszowski (Польща) (скопійовано)

Learning Mobility of Individuals

ПОЛЬЩА

Uniwersytet Rzeszowski (Польща) – Deadline – 10 грудня  2017 року для студентів  2 та 3 курсів ЛДУФК

4 студенти з факультету фізичної реабілітації та  4  студенти з факультету спорту та фізичного виховання, 2 студенти з факультету туризму. Тривалість проекту з 2017/2018р н.р.

Конкурс Uniwersytet Rzeszowski (Польща) в рамках програмиErasmus+

Львівський державний університет фізичної культури є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Uniwersytet Rzeszowski  (Польща) який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

Read more …

Поточний конкурс програми Еразмус+: КА 1 – Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського державного університету фізичної культури та Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

Learning Mobility of Individuals

ПОЛЬЩА

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) – Deadline – 25 вересня 2017 року для викладачів та адміністративних працівників)

1 викладач, 1 адмн. працівник. Тривалість проекту з 2017 по 2018 р.

Конкурс на отримання стипендій на стажування в Karkonoska Państwowa SzkołWyższaJeleniej Górze (Польща) в рамках програми Erasmus+

Львівський державний університет фізичної культури є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Польщі.

Read more …

УВАГА! Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів для молоді у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

Відповідно до Договоруміж Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю та Порядкуздійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04.07.2017 № 2643 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами 2017 року) Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів для молоді у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 1 млн. грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Заявки можуть бути подані неприбутковими організаціями, які працюють з молоддю, зокрема:

 • інститутами громадянського суспільства;

 • навчальними закладами;

 • комунальними установами;

Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 12:00 (за Київським часом) 24 квітня 2017 року.

Пакет документів має містити:

 • заявка(оригінал і дві копії у паперовому вигляді та один у електронному)
 • детальний розрахунок витрат

 • копії установчих документів.

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м.Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (depmol@msms.gov.ua).

Телефон для довідок: 287-24-57.

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2017 року:

 • зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і порозуміння між молоддю;

 • набуття компетенцій, необхідних для активної участі у суспільному (громадському) і професійному житті;

 • посилення співпраці та обмін досвідом у сфері технічної та професійної освіти;

 • підтримка громадянської активності серед молоді, у тому числі підприємництва та волонтерства;

 • розповсюдження європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці;

 • вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:

молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;

семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства: Республіка Польща або Україна;

молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);

інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).

Умови реалізації проектів:

Один проект може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від'їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проекту.

Участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю.

Кількість учасників проекту повинна становити 10 – 40 осіб (рівна кількість молоді з обох країн), у тому числі супроводжуючі чи керівники групи.

Підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників.

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Рішення про переможців конкурсу приймає Українсько-Польська Рада обміну молоддю. Склад Української частини Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 30 березня 2016 року № 241.

Рішення щодо переможців буде прийнятодо 1 червня ц. р. під час проведення чергового засідання Ради.

Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту.

До складу Ради входять:

Українська сторона:

Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту, головуючий Ради;

Олена Бекреньова – директор благодійного фонду Богдана Гаврилишина;

Анатолій Матвієнко – народний депутат України;

Ігор Гузь – народний депутат України.

Польська сторона:

1. Маженна Драб – заступник Міністра освіти;

2. Марчін Пшидач – заступник директора бюро закордонних справ в Адміністрації Президента Республіки Польща;

3. Мажена Махалек – депутат Сейму Республіки Польща;

4. Павел Пошитек – генеральний директор Фонду розвитку системи освіти.

Як знайти партнера з Польщі або стати партнерською організацією для польської сторони?

Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням:

http://www.wymianymlodziezy.frse.org.pl/purwm/organizacje-partnerskie.

Користуючись даним сайтом, можна також залишити свою заявку для пошуку потенційних партнерів.

Read more …

Закордонне міждисциплінарне стажування

Programme Erasmus+

 

В рамках співпраці Львівського державного університету фізичної культури (Україна) та Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) Cooperation between Lviv State University of Physical Culture (Ukraine) and Karkonosze College in Jelenia Gora (Poland)
   
З  2015 року  в рамках програми Erasmus+ студенти   факультетів  фізичного виховання/спорту та працівники нашого університету мають можливість пройти навчання/стажування в Польщі по програмі обміну Erasmus+. Since2015, within the framework of Erasmus + Students of the faculties of physical education/sport and the Staff of our University have the opportunity to pass Learning/Teaching Programme in Poland through the Erasmus exchange program.
Метою даного проекту є  сприяння ідеї інтернаціоналізації та підсилення нашого міжнародного партнерства. The purpose is to promote the idea of internationalization and strengthen our international partnership
Загальна інформація по програмах Erasmus+ можна дізнатися з сайту Національного Еразмус+ офісу в Україні: http://www.erasmusplus.org.ua General information on the Erasmus + programs,see the website of the National Erasmus + Office in Ukraine: http://www.erasmusplus.org.ua
   
Для Студентів For Students
   
Для Працівників For Stuff
   
Контакти:  Contact:

Бедрій-Ферцак Лілія Андріївна, Начальник відділу міжнародних зв’язків ЛДУФК,  Ерасмус координатор.

Lilia Bedriy-Fertsak, Head of Intrnational Office, Institutional Erasmus Co-ordinator.
E-mail: relations@ldufk.edu.ua , relationsldufk@ukr.net

Tel.: +38 (032)  255-32 -03

   
   
   
   
   
   

Конкурс на отримання стипендій на стажування в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) в рамках програми Erasmus+