Конкурс на отримання стипендій на стажування в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польща) в рамках програми Erasmus+

ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

Відповідно до умов проекту викладачі  та працівники ЛДУФК  мають можливість пройти стажування в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze   в останній тиждень квітня  у 2016/2017 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачем   або працівником  ЛДУФК;

– володіти англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 31 грудня 2016 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Костюшка,1 1, ауд. 216) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

● резюме/СV (формат Europass) з списком публікацій;

● фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;

● довідку з місця роботи;

● сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) з мокрою печаткою в деканаті;

● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно:

– подати в паперовому вигляді у Відділ міжнародних зв’язків;

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Інформація про в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze   : http://www.kpswjg.pl/en/erasmus-programme

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

 Критерії відбору кандидатів

Відбір викладачів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійcнюватися комісією створеною за наказом ректора Університету, до якої входитимуть проректор з науки та зовнішніх зв’язків , представники Відділу міжнародних зв’язків, координатори угоди від факультетів та представники кафедри  іноземних мов за такими критеріями:

– академічний профіль – оцінка позицій СV (40%);

– знання мови (20%);

– план викладання/cтажування (20%);

– мотиваційний лист  (20%).

Перевага надаватиметься лекторам, які розробили курси іноземною мовою і висловили готовність навчати іноземних студентів в рамках програми обміну Еразмус+ .

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків інформує учасників про результати конкурсу. На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Відділі міжнародних зв’язків. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

Go back