За тиждень стартує новий чемпіонат України з футболу серед клубів УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-22/23 

16 серпня 2022 р.

УПЛ, в більшості клубів якої грають студенти і випускники ЛДУФК, а «Верес» та «Минай» тренують Юрій Вірт і Володимир Шаран, які диплом про вищу освіту здобули у стінах нашого вишу, оприлюднила офіційний календар чемпіонату.

Детальніше »

Андрій Проценко змагатиметься на Євро-2022 з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2022 

16 серпня 2022 р.

Напередодні, у понеділок, 15-го серпня, в німецькому Мюнхені стартував Євро-2022 з легкої атлетики, який уже вдруге поспіль входить до програми Мультиспортивного чемпіонату Європи.

Детальніше »

Вітаємо Павла Штойка з присвоєнням вченого звання професора

16 серпня 2022 р.

Відповідно до Наказу МОН України №724 від 9-го серпня 2022 року «Про затвердження рішення вчених рад закладів вищої освіти про присвоєння вченого звання професора», Штойку Павлу Івановичу – доктору географічних наук – присвоєно вчене звання професора кафедри туризму ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Павла Івановича з присвоєнням вченого звання професора та щиросердечно бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів.

Детальніше »

Бій Віктора Вихриста проти боснійця Аднана Редзовіча перенесено

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

15 серпня 2022 р.

Минулої суботи, 13-го серпня, в німецькому Гамбурзі відбувся вечір професійного боксу. Попередньо у програмі заходу був й бій між українцем Віктором Вихристом (9-0, 7 КО) – випускником ЛДУФК – та Аднаном Редзовічем.

Детальніше »

WADA: Нове антидопінгове законодавство України відповідає міжнародному

МІНМОЛОДЬСПОРТ 

15 серпня 2022 р.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) підтвердило, що нове антидопінгове законодавство України цілковито відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Детальніше »

149 річниця з дня народження Івана Боберського

ПАМ’ЯТЬ 

14 серпня 2022 р.

149 років тому, 14-го серпня 1873 року в селі Доброгостів Дрогобицького району на Львівщині, у родині отця Миколи народився один із найвизначніших фундаторів українського спорту досовєцької епохи Іван Боберський, ім’я якого носить наш ЛДУФК. Освіту Іван Боберський здобував у Самбірській класичній та Першій Українській академічній ґімназіях, університетські студії – в університетах Львова, Відня та Ґраца. Захопився ідеєю фізичної культури в українському товаристві «Русь»: тут склав іспит на звання «вчителя руханки» у середніх школах...

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Процик Ірині Романівні!

ЮВІЛЯРИ 

13 серпня 2022 р.

Сьогодні, 13-го серпня, ювілей відзначає доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, доктор філологічних наук Процик Ірина Романівна – досвідчена викладачка і науковець, авторка понад 160 наукових і науково-методичних праць, серед яких монографія, словники та методичні вказівки, членкиня громадських наукових організацій та просто хороша Людина і красива Жінка!

Детальніше »

Ректора ЛДУФК Євгена Приступу відзначено Подякою МОН України

МОН УКРАЇНИ 

12 серпня 2022 р.

За вагомий особистий внесок у забезпечення успішного виступу студентів на V Європейських Університетських іграх-2022 та розвиток студентського спорту в України, ректора ЛДУФК – професора Євгена Приступу – відзначено Подякою МОН України. Увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітає Євгена Никодимовича з Подякою та бажає йому міцного здоров’я, щастя та подальших звершень у розбудові галузі фізичної культури й спорту в Україні загалом та ЛДУФК зокрема, а нашим студентам бажаємо нових гучних перемог на усіх рівнях!

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Поповичу Олександру Іллічу!

ЮВІЛЯРИ 

12 серпня 2022 р.

Сьогодні, 12-го серпня, свій 50-літній ювілей відзначає доцент кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, автор / співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, серед них підручник і навчально-методичний посібник Попович Олександр Ілліч – підполковник Збройних Сил України, майстер спорту з пауерліфтингу, важкої атлетики, самбо та дзюдо.

Детальніше »

Дмитро Дробина нагороджений медаллю «Незламним»

11 серпня 2022 р.

У російсько-українській війні випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та колишній викладач кафедри спортивного туризму, а нині солдат Збройних Сил України Дмитро Дробина за представленням командувача оперативного угруповання військ «Харків» нагороджений медаллю «Незламним».

Детальніше »

Віктор Вихрист у суботу проведе бій проти боснійця Аднана Редзовіча

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

11 серпня 2022 р.

У суботу, 13-го серпня, в Гамбурзі відбудеться вечір професійного боксу. У програмі майбутнього заходу й бій між українцем Віктором Вихристом (9-0, 7 КО) – випускником ЛДУФК – та Аднаном Редзовічем (22-6, 10 КО) з Боснії і Герцеговини.

Детальніше »

Українські спортсмени у 2022 році вже завоювали 1310 медалей

МІНМОЛОДЬСПОРТУ 

11 серпня 2022 р.

У поточному, 2022 році українські спортсмени вибороли на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю загалом 1310 нагород. Про це в ефірі «Суспільне. Спротив» повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Детальніше »

Сестри Музичук у складі жіночої збірної України виграли Всесвітню шахову Олімпіаду-2022

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

10 серпня 2022 р.

У Ченнаї, напередодні, 9-го серпня, завершилася 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022 . В неймовірній боротьбі у жіночому турнірі золоті медалі здобула збірна України, лідерами якої останнє десятиліття є зіркові випускниці ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Проценко – бронзовий призер «Меморіалу Іштвана Дюлая» з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

10 серпня 2022 р.

Український стрибун у висоту, випускник ЛДУФК Андрій Проценко, чия історія після виграної ним на цьогорічному чемпіонаті світу бронзової медалі приголомшила весь світ, посів третє місце й на змаганнях золотої серії Континентального туру «Меморіал Іштвана Дюлая».

Детальніше »

Сьогодні визначаться чемпіони та призери Всесвітньої Шахової Олімпіади-2022

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

9 серпня 2022 р.

На 44-й за ліком Всесвітній шаховій Олімпіаді-2022 в індійському місті Ченнаї, сьогодні, 9-го серпня, стануть відомі імена чемпіонів та срібних й бронзових призерів. А напередодні, 8-го серпня, відбувся десятий, передостанній тур.

Детальніше »

Каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук – бронзові призери чемпіонату світу-2022

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2022 

9 серпня 2022 р.

У канадському Галіфаксі завершився чемпіонат світу 2022 року з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України на головному змаганні року виступали й троє випускників ЛДУФК – байдарочниця Анастасія Горлова та каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук (на фото – другий і четвертий зліва).

Детальніше »

На Шаховій Олімпіаді-2022 зіграно 9-й тур та відбулися перевибори президента ФІДЕ

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

8 серпня 2022 р.

На 44-й за ліком Всесвітній шаховій Олімпіаді-2022, що триває в Індії, у місті Ченнаї, напередодні, 7-го серпня, відбувся 9-ий тур, у якому було зіграно вельми важливі для розподілу підсумкових місць поєдинки. Однак не вони стали головною подією шахової неділі – цього дня відбулися й вибори президента ФІДЕ.

Детальніше »

Вітання з 60-літтям Власову Андрію Петровичу!

ЮВІЛЯРИ 

8 серпня 2022 р.

Сьогодні, 8-го серпня, свій 60-літній ювілей відзначає доцент кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат фізико-математичних наук, автор / співавтор понад 150-ти наукових та навчально-методичних праць, кандидат в майстри спорту з боксу, а головне, чудовий чоловік, батько і дідусь та просто дуже доброзичлива, порядна й комунікабельна Людина – Власов Андрій Петрович, який працює у нашому виші вже понад півтора десятка років!

Детальніше »

Обидві збірні України у восьмому турі Шахової Олімпіади-2022 зіграли внічию

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

7 серпня 2022 р.

На 44-й за ліком Всесвітній шаховій Олімпіаді-2022, що триває в Індії, у місті Ченнаї, напередодні, 6-го серпня, було зіграно матчі восьмого туру. Українські збірні свої поєдинки завершили з однаковим результатом.

Детальніше »

Футболісти «Руху» домашні матчі УПЛ-22/23 будуть грати на стадіоні «Скіф» ЛДУФК

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-22/23 

7 серпня 2022 р.

У новому сезоні-2022/2023 футболісти команди «Рух» домашні матчі чемпіонату України серед клубів елітного дивізіону – Прем’єр-ліги та національного Кубку гратимуть на полі стадіону «Скіф» ЛДУФК.

Детальніше »

У сьомому турі Шахової Олімпіади-2022 жіноча збірна України обіграла нідерландок

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

6 серпня 2022 р.

В Індії, у місті Ченнаї, де триває 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022, напередодні, 5-го серпня, було зіграно матчі сьомого туру. Українські збірні, у складі яких й представкники ЛДУФК, свої поєдинки завершили по різному.

Детальніше »

Євген Приступа зустрівся з чемпіонками V Європейських Університетських Ігор-2022 (Відео)

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

6 серпня 2022 р.

Ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа зустрівся з жіночою гандбольною командою нашого вишу, яка на V Європейських Університетських Іграх-2022 впевнено виграла усі свої шість матчів і тим самим здобула золоті медалі та привезла до рідного Університету красень-кубок.

Детальніше »

Вітання Тетяні Дух, Василю Західному і Михайлу Строкуну з врученням посвідчень «Суддя національної категорії»!

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

6 серпня 2022 р.

Троє викладачів кафедри легкої атлетики ЛДУФК отримали посвідчення «Суддя національної категорії з легкої атлетики». Офіційне вручення відбулося на змаганнях Кубку України з легкої атлетики, які нещодавно відбулися на стадіоні СКІФ.

Детальніше »

Роман Вантух допоміг «Зорі» в матчі Ліги конференцій обіграти румунську «Університатю»

ФУТБОЛ. Ліга конференцій-22/23 

5 серпня 2022 р.

Луганська «Зоря» у першому матчі 3-го раунду футбольної Ліги конференцій УЄФА сезону-2022/2023 обіграла румунську «Університатю» з міста Крайова. До перемоги українців долучився й Роман Вантух – випускник ЛДУФК, який відіграв на полі усі 90 хвилин.

Детальніше »

На Шаховій Олімпіаді-2022 в Індії пройдено екватор турнірної боротьби

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

5 серпня 2022 р.

Учасники 44-ої за ліком Всесвітньої шахової Олімпіади-2022, що триває в Індії, у місті Ченнаї, зіграли шість з 11-ти турів, тим самим перетнувши екватор турнірної боротьби за престижні нагороди.

Детальніше »

Легкоатлет Андрій Проценко – претендент на приз Fair Play чемпіонату світу-2022

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2022 

5 серпня 2022 р.

Володарі срібної і бронзової медалей чемпіонату світу 2022 року з легкої атлетики в стрибках у висоту – Ярослава Магучіх з Дніпра та випускник ЛДУФК Андрій Проценко – претендують на нагороду Fair Play за підсумками планетарного форуму.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Кобрин Марії Василівні!

ЮВІЛЯРИ 

4 серпня 2022 р.

Сьогодні, 4-го серпня, ювілей відзначає старший лаборант кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, неймовірно доброзичлива, завжди привітна і чуйна Людина з великої літери, по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова Жінка та чудова дружина, мати й бабуся – Кобрин Марія Василівна! З Ювілеєм Вас та многая літа, шановна Маріє Василівно! І нехай Господь та Матінка Божа бережуть Вас і Ваших рідних та нашу Україну!

Детальніше »

Вітання з 65-літтям Чорнобаю Ігорю Миколайовичу!

ЮВІЛЯРИ 

4 серпня 2022 р.

Сьогодні, 4-го серпня, свій 65-літній ювілей відзначає доцент кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, автор / співавтор понад 70 наукових та науково-методичних праць, член лекторської групи Центру ліцензування Української асоціації футболу та просто добра, хороша й порядна Людина – Чорнобай Ігор Миколайович, який уже понад чверть століття працює у нашому виші!

Детальніше »

Троє веслувальників ЛДУФК стартують на чемпіонаті світу-2022 у Канаді

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2022 

3 серпня 2022 р.

У Галіфаксі сьогодні, 3-го серпня, стартує чемпіонат світу 2022 року з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України на головному змаганні року виступатимуть й троє випускників ЛДУФК – байдарочниця Анастасія Горлова та каноїсти Віталій Вергелес і Тарас Міщук.

Детальніше »

На Шаховій Олімпіаді-2022 в Індії зіграно партії четвертого і п’ятого турів

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

3 серпня 2022 р.

У Ченнаї, де триває 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022, впродовж двох перших днів серпня було зіграно партії 4-го та 5-го турів, у яких жіноча збірна України поповнила свій турнірний доробок трьома турнірними очками, а чоловіча – двома.

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК здобули 11 нагород Кубку України-2022, який приймав стадіон СКІФ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2022 

2 серпня 2022 р.

Студенти та випускники кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського успішно виступили на Кубку України 2022 року, який відбувся у Львові, на стадіоні СКІФ нашого вишу. В їхньому доробку 11 медалей – шість золотих, три срібні та дві бронзові. Збірна команда Львівської області налічувала 36 атлетів, з яких 23 – студенти та випускники нашого Університету, які в підсумку загалом продемонстрували доволі хороші результати.

Детальніше »

Вітання з 55-літтям Сидорку Олегу Юрійовичу!

ЮВІЛЯРИ 

2 серпня 2022 р.

Сьогодні, 2-го серпня, свій 55-літній ювілей відзначає декан факультету післядипломної та заочної освіти, професор кафедри водних і неолімпійських видів спорту ЛДУФК – Сидорко Олег Юрійович – кандидат педагогічних наук, автор / співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, кандидат у майстри спорту з водного поло та плавання, а головне, дуже добра й порядна Людина та прекрасний чоловік і батько, який уже понад 30 років працює в нашому Університеті.

Детальніше »

Україна на ХVІ літньому ЄЮОФ-2022 у Банській Бистриці здобула 18 медалей

НОК УКРАЇНИ 

1 серпня 2022 р.

XVІ літній ЄЮОФ в словацькому місті Банська Бистриця добіг до свого завершення – у суботу, 30-го липня, відбулася церемонія закриття цього найпрестижнішого молодіжного спортивного форуму Старого світу. Традиційно вона розпочалася парадом прапороносців країн-учасниць Фестивалю, а наприкінці господарі змагань передали прапор ЄОК Словенії, яка вже 2023 року прийматиме змагання у Маріборі.

Детальніше »

У третьому турі Шахової Олімпіади жіноча збірна України обіграла Словаччину, у чоловіків – нічия з Кубою

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

1 серпня 2022 р.

В Індії, у місті Ченнаї, де триває 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022, напередодні, 31-го липня, було зіграно партії третього туру. Жіноча збірна України впевнено обіграла шахісток Словаччини.

Детальніше »

Каратека Діана Шостак – чемпіонка Євроігор-2022. Юрій Мосійчук – срібний призер

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

1 серпня 2022 р.

У Лодзі, у суботу, 30-го липня, фінішували V Євроігри-2022. В заключний день студентського мультифоруму відбулися фінальні сутички турніру з карате. У двох з них на татамі виходили представники ЛДУФК – у підсумку Діана Шостак виборола золоту медаль, а Юрій Мосійчук здобув срібну нагороду.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Самойловій Марині Юріївні!

ЮВІЛЯРИ 

1 серпня 2022 р.

Сьогодні, 1-го серпня, свій ювілей святкує головний інженер експлуатаційно-технічного відділу ЛДУФК – Самойлова Марина Юріївна – висококваліфікований фахівець та дуже хороша, чуйна і доброзичлива Людина з великої літери.

Детальніше »

Гандболістки ЛДУФК – чемпіонки Євроігор-2022 у Лодзі

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

31 липня 2022 р.

У заключний день V Євроігор-2022, що напередодні, 30-го липня, відбувся фінальний матч гандбольного турніру серед жінок. Команда ЛДУФК з рахунком 37:30 обіграла суперниць з University of Zagreb із Хорватії і тим самим виборола золото.

Детальніше »

Обидві збірні України на старті Шахової Олімпіади-2022 в Індії здобули по дві перемоги

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

31 липня 2022 р.

В Індії, у місті Ченнаї стартувала 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022. Обидві українські команди – і жіноча, і чоловіча – головне змагання року розпочали з перемог у перших двох турах.

Детальніше »

Сьогодні гандболістки ЛДУФК у Лодзі зіграють в фіналі Євроігор-2022

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

30 липня 2022 р.

У Лодзі, де сьогодні, 30-го липня завершуються V Євроігри-2022, напередодні, 29-го липня, відбулися матчі півфінальної стадії гандбольного турніру серед жінок. Команда ЛДУФК виграла у суперниць з французького University of Bordeaux і сьогодні в фіналі розіграє «золото» в очному протистоянні з гандболістками University of Zagreb.

Детальніше »

Сестри Музичук і Кирило Шевченко зіграють за збірну України на Шаховій Олімпіаді-2022 в Індії

ШАХОВА ОЛІМПІАДА-2022 

29 липня 2022 р.

Сьогодні, 29-го липня, в Індії, у місті Ченнаї стартує 44-та за ліком Всесвітня шахова Олімпіада-2022. У складі збірної України гратимуть троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

Гандболістки ЛДУФК вийшли у півфінал Євроігор-2022

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

29 липня 2022 р.

У польському місті Лодзь, де тривають V Європейські університетські ігри-2022, напередодні, 28-го липня, відбулися матчі чвертьфінальної стадії гандбольного турніру серед жінок. У одному з них команда ЛДУФК впевнено обіграла суперниць з румунського Ovidius University.

Детальніше »

Павло і Юлія Коростильови здобули дві медалі Балтійського чемпіонату зі стрільби кульової

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

28 липня 2022 р.

Збірна ЗСУ завоювала чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медаль на Першому Балтійському чемпіонаті зі стрільби кульової з пневматичного пістолета серед військових. Свій внесок до «синьо-жовтої» скарбнички зробили й випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Гандболістки ЛДУФК у плей-оф Євроігор-2022 вийшли з першого місця у групі

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

28 липня 2022 р.

У Лодзі, де тривають V Євроігри-2022, напередодні, 27-го липня, завершився груповий етап гандбольного турніру серед жінок. Команда ЛДУФК у своєму другому матчі впевнено обіграла Norwegian University of Science and Technology з Норвегії і посіла у групі -А- перше місце.

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник «Легка атлетика»

НАШІ ВИДАННЯ 

26 липня 2022 р.

Видання підготував колектив викладачів кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського: Ярослав Свищ, Антоніна Дунець-Лесько, Тетяна Дух, Ольга Павлось, Володимир Конестяпін, Галина Чорненька, Віктор Прокопенко, Василь Західний, Юрій Когут, Михайло Строкун.

Детальніше »

Юрій Ідзінський та Анастасія Осняч-Шустова – бронзові призери Poland Open з вільної боротьби

БОРОТЬБА 

26 липня 2022 р.

У Варшаві відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби Poland Open – 2022, на якому українці загалом здобули 18 нагород. Свій внесок до «синьо-жовтої» скарбнички зробили й магістрант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ідзінський та випускниця нашого вишу Анастасія Осняч-Шустова.

Детальніше »

Гандболістки ЛДУФК у першій грі Євроігор-2022 розгромили Lodz University of Technology

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

26 липня 2022 р.

У Лодзі, де тривають V Євроігри-2022, напередодні, 25-го липня, розпочався гандбольний турнір серед жінок, де Україну представляє команда ЛДУФК. У першій грі наші дівчата декласували Lodz University of Technology.

Детальніше »

Вітання з 50-літтям Боратинському Олегу Володимировичу!

ЮВІЛЯРИ 

23 липня 2022 р.

Сьогодні, 23-го липня, свій 50-літній ювілей відзначає викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого Університету Боратинський Олег Володимирович – чудовий викладач і науковець, автор / співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць, серед них деклараційний патент на винахід та два деклараційні патенти на корисну модель, а головне, порядна й добра людина та прекрасний сім’янин!

Детальніше »

Ватерполісти ЛДУФК – срібні призери Євроігор-2022

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

22 липня 2022 р.

У Лодзі, напередодні, 21-го липня, завершився ватерпольний турнір серед чоловіків. У фіналі студентського спортивного мультифоруму команда Budapest Business School з Угорщини обіграла ватерполістів ЛДУФК.

Детальніше »

Стадіон СКІФ ЛДУФК приймає Кубок України з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2022 

21 липня 2022 р.

Упродовж двох найближчих днів, 22-го і 23-го липня, на стадіоні СКІФ ЛДУФК відбудеться спортивна подія Всеукраїнського масштабу – Кубок України з легкої атлетики 2022 року. Відповідно, до організації та проведення заходу долучається викладацький колектив та студенти кафедри легкої атлетики нашого вишу.

Детальніше »

Студентська збірна України з футзалу вийшла у чвертьфінал ЧС-2022

ФУТЗАЛ. Чемпіонат світу серед студентів-2022 

21 липня 2022 р.

Чоловіча студентська збірна України з футзалу напередодні, 20-го липня, успішно завершила свої виступи на груповому етапі чемпіонату світу-2022. Розгромивши Оман, «синьо-жовті», в складі яких на світовому форумі грають й Віталій Радевич та Назар Войтович, вийшли у чвертьфінал.

Детальніше »

Сьогодні у Лодзі ватерполісти ЛДУФК зіграють у фіналі Євроігор-2022

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

21 липня 2022 р.

У Лодзі, де тривають V Євроігри-2022, сьогодні, 21-го липня, відбудеться фінал ватерпольного турніру серед чоловіків. «Золото» студентського спортивного мультифоруму розіграють команди Budapest Business School та ЛДУФК.

Детальніше »

«Де сила – там воля витає!» Іван Боберський

НАШІ ВИДАННЯ 

20 липня 2022 р.

Вийшло друком виробничо-практичне видання «Нотатник стрільця», яке підготував колектив укладачів: д-р наук з фіз. виховання та спорту, проф., завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Богдан Виноградський, викладач цієї ж кафедри Андрій Демічковський, магістрант кафедри Володимир Савран та аспірант кафедри І року навчання Олексій Шило. Укладення цього нотатника обумовлене необхідністю поліпшити процес навчання й удосконалення умінь і навичок стрільців із вогнепальної зброї на різні відстані, зокрема на довгі та наддовгі дистанції.

Детальніше »

Ватерполісти ЛДУФК вийшли у півфінал Євроігор-2022

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

20 липня 2022 р.

У Лодзі, де тривають V Євроігри-2022, напередодні, 19-го липня, було зіграно матчі чвертьфінальної стадії ватерпольного турніру. В одному з них команда ЛДУФК, обіграла господарів турніру – ватерполістів Lodz University of Technology і сьогодні, 20-го липня, у півфіналі зіграє проти угорського University of Debrecen.

Детальніше »

Привітання з Днем Тренера!

19 липня 2022 р.

Сьогодні, 19-го липня, в Україні відзначають День Тренера! 26 років тому, 19-го липня 1996 року, Україна в американській Атланті вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх, як незалежна держава та самостійна команда.

Детальніше »

Андрій Проценко – бронзовий призер чемпіонату світу-2022 зі стрибків у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат світу-2022 

19 липня 2022 р.

В американському Юджині триває ХVІІІ чемпіонат світу-2022 з легкої атлетики. У ніч з понеділка на вівторок визначилися переможець і призери світового форуму в секторі для стрибків у висоту серед чоловіків. На третє сходинку медального подіуму зійшов українець Андрій Проценко.

Детальніше »

Ватерполісти ЛДУФК груповий етап Євроігор-2022 завершили перемогою над Corvinus University of Budapest

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

19 липня 2022 р.

18-го липня, завершився груповий етап V Євроігор-2022, що тривають у Лодзі. Команда ЛДУФК, обігравши угорський Corvinus University of Budapest, вийшла у плей-оф з другої позиції групи -В- і сьогодні, 19-го липня, у чвертьфіналі зіграє проти господарів турніру – ватерполістів Lodz University of Technology.

Детальніше »

Квартет акробатів ЛДУФК виборов «бронзу» XI Всесвітніх ігор-2022 у американському Бірмінгемі

ВСЕСВІТНІ ІГРИ-2022 

18 липня 2022 р.

У Бірмінгемі відбулася урочиста церемонія закриття XI Всесвітніх ігор-2022. У змаганнях зі спортивної акробатики, українська чоловіча четвірка, стовідсотково сформована з атлетів ЛДУФК – Юрія Савки, Тараса Яруша, Станіслава Кукурудза і Юрія Пуша завоювала бронзові медалі.

Детальніше »

Успішний захист дисертації Ю Лювея (Відео)

18 липня 2022 р.

12 липня у ЛДУФК відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття доктора філософії згідно з нормативами визначеними Постановою Кабінету Міністрів України №44 від 12-січня 2022 року «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та сканування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії».

Детальніше »

Назар Войтович і Віталій Радевич зіграють за студентську збірну України з футзалу на ЧС-2022

ФУТЗАЛ. Чемпіонат світу серед студентів-2022 

18 липня 2022 р.

Чоловіча студентська збірна України з футзалу сьогодні, 18-го липня, розпочинає свої виступи на чемпіонаті світу-2022, який до 24-го липня проходитиме в португальських містах Брага та Гімарайнш.

Детальніше »

На Євроіграх-2022 у Лодзі шахістки ЛДУФК претендують на медалі

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

18 липня 2022 р.

Напередодні, 17-го липня, в другий ігровий день шахового турніру V Європейських університетських ігор-2022 в польському місті Лодзь відбулися чергові три тури (четвертий, п’ятий і шостий) командної першості з рапіду – швидких шахів.

Детальніше »

У другій грі Євроігор-2022 ватерполісти ЛДУФК програли Budapest Business School

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

17 липня 2022 р.

У Лодзі, де тривають V Європейські університетські ігри-2022, сьогодні, 17-го липня, у 2-й ігровий день ватерпольного турніру відбулися п’ять матчів групового етапу. В одному з них збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського поступилася Budapest Business School.

Детальніше »

Шахісти ЛДУФК розпочали свої виступи на Євроіграх-2022 у Лодзі

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

16 липня 2022 р.

Сьогодні, 16-го липня, в польському місті Лодзь розпочався шаховий турнір V Європейських університетських ігор-2022. У перший ігровий день відбулися три стартові тури командної першості з рапіду – швидких шахів.

Детальніше »

Ватерполісти ЛДУФК у першій грі Євроігор-2022 розгромили Університет Шеффілда

ЄВРОІГРИ УНІВЕРСИТЕТІВ-2022 

16 липня 2022 р.

Сьогодні, 16-го липня, в польському місті Лодзь стартували V Європейські університетські ігри-2022. Одним з перших розпочався ватерпольний турнір, де Україну представляє команда ЛДУФК. У першому матчі групового етапу наші хлопці декласували суперника з Британії – Sheffield Hallam University.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ