ЛДУФК імені Івана Боберського – 75! (Відео)

2021 рік для ЛДУФК особливий – цьогоріч ми святкуємо 75-річницю заснування нашого вишу. З цієї нагоди до Вашої уваги відеоролик, в якому згадуються найбільш пам'ятні та яскраві моменти з історії життя нашого вишу!

Детальніше »

Програма ювілейних заходів до 75-річчя ЛДУФК імені Івана Боберського

НАШ ЮВІЛЕЙ: ЛДУФК – 75 

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського затвердив програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу, що триватимуть упродовж 2021 року.

Детальніше »

Увага! У ЛДУФК з 18-го по 31-е жовтня 2021 року запроваджено дистанційне навчання

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання поширенню коронавірусу, у нашому Університеті з 18-го по 31-е жовтня 2021 року запроваджено дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 12-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

Сьогодні, 22-го жовтня, стартує черговий, дванадцятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники нашого Університету.

Детальніше »

Валентину Сосіну відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

22 жовтня 2021 р.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» нагороджено Сосіну Валентину Юріївну. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Валентину Юріївну та бажають їй міцного здоров’я, натхнення, подальших професійних успіхів на благо української освіти та науки, наполегливості в розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні.

Детальніше »

У Львові при церкві Покрови Пресвятої Богородиці відкрили шахову школу «Три Королі» (Фото, відео)

21 жовтня 2021 р.

17 жовтня в ораторії ім. св. Домініка Савіо відбулося відкриття школи шахів «Три Королі», на яке запросила ГО «Центр виховання національної еліти». Її співзасновниками є і представники ЛДУФК – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Антон Литвинець та аспірантка Університету Іванна Литвинець.

Детальніше »

Інклюзивна освіта, інклюзивне фізичне виховання – вимога сьогодення

TUTORIAL 

21 жовтня 2021 р.

Власне під такою назвою «Інклюзивна освіта. Інклюзивне фізичне виховання» пройшов майстер-клас для студентів ЛДУФК, який провела кандидат наук з фізвиховання і спорту, вчитель фізкультури ліцею №10 м. Івано-Франківська Ольга Анатоліївна Пірус.

Детальніше »

«Фізична реабілітація спортсменів з інвалідністю»

НАШІ ВИДАННЯ 

21 жовтня 2021 р.

Вийшла друком монографія «Фізична реабілітація спортсменів з інвалідністю». Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивної медицини, здоров’я людини ЛДУФК Романна Євгенівна Руденко. У книзі викладено відомості про стан розвитку та становлення фізичної реабілітації спортсменів з інвалідністю. Розроблено концепцію та алгоритм процесу фізичної реабілітації, взаємодії пацієнта й фахівця з фізичної реабілітації під час проведення процедури корекційного масажу тощо.

Детальніше »

Олега Полянського нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

21 жовтня 2021 р.

Почесною грамотою МОН України «За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України» відзначено Полянського Олега Арсеновича. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Олега Арсеновича з високою нагородою!

Детальніше »

Кінезіотейпування – ефективний, безпечний метод відновлення м’язів

TUTORIAL 

20 жовтня 2021 р.

В рамках запланованих заходів «Творчої майстерні учителя фізичної культури» 18 жовтня 2021 року кафедрою теорії та методики фізичної культури ЛДУФК майстер-клас провів вчитель-реабілітолог НРЦ «Левеня» Андрій Олександрович Соломонко.

Детальніше »

Богдан Цисар – бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо

САМБО. Молодіжний чемпіонат світу-2021 

20 жовтня 2021 р.

15-17 жовтня у Салоніках відбувся молодіжний Чемпіонат світу з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 26 країн світу серед яких і студент 12 групи факультету фізичної культури і спорту нашого Університету Богдан Цисар.

Детальніше »

Олега Сидорка нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення»

20 жовтня 2021 р.

Високою нагородою МОН України – нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» відзначено Сидорка Олега Юрійовича. Ректорат та увесь колектив ЛДУФК щиросердечно вітають Олега Юрійовича та бажають йому міцного здоров’я, особистих успіхів і професійних досягнень в науково-педагогічній діяльності.

Детальніше »

Відкрита онлайн-лекція провідних фахівців хореографічного мистецтва Валентини Сосіної

19 жовтня 2021 р.

13 жовтня 2021 року відбулась відкрита онлайн-лекція,з циклу лекцій провідних фахівців хореографічного мистецтва, професорки, кандидата педагогічних наук, завідувачки кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК Валентини Сосіної на тему: «Особливості хореографічної підготовки в спорті».

Детальніше »

Перестало битися серце Тараса Шипки

СУМУЄМО 

19 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, на 46-му році життя, після тривалої хвороби, відійшов у засвіти Тарас Григорович Шипка, колишній студент факультету спорту і кафедри атлетичних видів спорту нашого Університету (1994 – 1998 рр.), багаторазовий переможець і призер обласних та всеукраїнських студентських змагань з дзюдо у найважчій ваговій категорії. Тарас завжди був готовий прийти на допомогу, проявляв чуйність, людяність і доброзичливість. Він залишиться у наших приємних спогадах. Вічна пам’ять...

Детальніше »

Огляд футбольних матчів 11-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

19 жовтня 2021 р.

15-18 жовтня, було зіграно поєдинки чергового, 11-го туру чемпіонату України з футболу за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

У нашому виші пройшла традиційна «Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня ЛДУФК

18 жовтня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти нашого Університету провела традиційну щорічну «Олімпійську вікторину» в рамках олімпійського тижня, яка відбулася у четвер, 30-го вересня, в онлайн режимі. Модераторами заходу були викладачі Ростислав Поліщук, Антон Литвинець, Богдан Яців.

Детальніше »

У ЛДУФК акредитовано три освітньо-наукові програми

17 жовтня 2021 р.

Згідно рішення Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (протокол №16 від 30.09.2021 року) у нашому Університеті акредитовано три освітньо-наукові програми третього рівня вищої освіти.

Детальніше »

Після Гарварду команда ЛДУФК «розгромила» Єльський університет

16 жовтня 2021 р.

Шахісти нашого вишу вибороли перемогу над Єльським університетом на студентському чемпіонаті з кібершахів, де ЛДУФК – єдиний представник України серед.

Детальніше »

Анонс лекції «Інклюзивна освіта. Інклюзивне фізичне виховання»

TUTORIAL 

15 жовтня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського анонсує проведення другого заходу в рамках «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у 2021/2022 навчальному році.

Детальніше »

«Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті»: повноліття (Фото)

15 жовтня 2021 р.

7–8 жовтня 2021 року в нашому Університеті відбулася XVI Міжнародна конференція «Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті». Організатор – колектив кафедри стрільби і технічних видів спорту ЛДУФК.

Детальніше »

Сьогодні стартує 11-й тур футбольної УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

15 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 15-го жовтня, стартує черговий, 11-й тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Старт «Творчої майстерні вчителя фізичної культури» у 2021/2022 навчальному році

TUTORIAL 

14 жовтня 2021 р.

Кафедра теорії і методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) нашого Університету анонсує проведення першого заходу у 2021/2022 навчальному році в рамках «Творчої майстерні вчителя фізичної культури». У понеділок, 18-го жовтня, о 09:00 відбудеться лекція за участю вчителя-реабілітолога НРЦ «Левеня» Соломонка Андрія Олександровича на тему «Основи кінезіотейпування» для студентів ЛДУФК.

Детальніше »

Андрій Сова – учасник наукової конференції до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

14 жовтня 2021 р.

У середу, 13 жовтня 2021 р. у Львівській обласній раді відбулася наукова конференція «Організація українських націоналістів та Українська повстанська армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи» (до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця)».

Детальніше »

Олександра Паєнка відзначено Грамотою Верховної Ради України

14 жовтня 2021 р.

Верховна Рада України нагородила Грамотою «За заслуги перед Українським народом» працівників вищих навчальних закладів країни. Приємно, що серед відзначених є й представник ЛДУФК. Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Олександра Станіславовича з відзнакою Верховної Ради України та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у розбудові галузі фізичного виховання і спорту в Україні загалом та нашого вишу зокрема!

Детальніше »

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України і Днем українського козацтва!

14 жовтня 2021 р.

Щиросердечні привітання колективу нашого Університету з нагоди одразу ж трьох свят, які в Україні відзначають сьогодні, 14-го жовтня 2021 року – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України й Дня українського козацтва!

Детальніше »

Волейболістки ЛДУФК стартували у чемпіонаті Вищої ліги сезону-21/22

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-21/22 

13 жовтня 2021 р.

Дві перемоги та одна поразка – такий старт жіночої львівської команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», що на 95 відсотків складена зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у новому чемпіонаті України сезону-2021/2022 серед клубів Вищої ліги.

Детальніше »

«Основи туризмознавства»

НАШІ ВИДАННЯ 

13 жовтня 2021 р.

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Основи туризмознавства». Автори – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Володимирович Худоба та викладач цієї ж кафедри Валентина Костянтинівна Лабарткава.

Детальніше »

Олексій Сич та Іван Желізко долучилися до перемоги збірної України U-21 з футболу над Фарерами

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

13 жовтня 2021 р.

Молодіжна збірна України U-21 з футболу у своєму четвертому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2023 на своєму полі з рахунком 1:0 обіграла однолітків з команди Фарерських островів. До звитяги долучилися й двоє студентів нашого Університету.

Детальніше »

У ЛДУФК завершилися щорічні традиційні змагання з гилки (Фото, відео)

12 жовтня 2021 р.

У понеділок, 11-го жовтня, в Універсальному манежі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проводилися традиційні змагання з українського виду спорту гилки. Захід відбувся у рамках програми ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу.

Детальніше »

Працівників ЛДУФК нагороджено відзнаками Верховної Ради України

12 жовтня 2021 р.

Верховна Рада України нагородила відзнаками працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цьогоріч святкує 75 років свого заснування.

Детальніше »

У ЛДУФК завершилася наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

11 жовтня 2021 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершила свою роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», що тривала упродовж двох днів.

Детальніше »

Викладачі ЛДУФК – учасники семінару «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів»

11 жовтня 2021 р.

8-го жовтня відбувся семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкхолдерів», який організувало та провело Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Учасниками заходу були й викладачі факультету туризму нашого Університету.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник першого обласного дидактико-педагогічного форуму

11 жовтня 2021 р.

Департаментом освіти та науки ЛОДА упродовж 6-го та 7-го жовтня було організовано та проведено перший обласний дидактико-педагогічний форум: «Новий професійний стандарт вчителя».

Детальніше »

Футбольна збірна України провела тренування на стадіоні СКІФ ЛДУФК (Фото, відео)

ФУТБОЛ. Чемпіонат світу-2022 

11 жовтня 2021 р.

Національна збірна України з футболу, яка завтра, 12-го жовтня, на «Арені Львів» зіграє чи не вирішальний матч відбірного етапу на ЧС-2022 про команди Боснії та Герцеговини, напередодні провела тренування на полі стадіону Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цьогоріч відзначає 75-річчя.

Детальніше »

«Біомеханіка спорту»

НАШІ ВИДАННЯ 

11 жовтня 2021 р.

Вийшов друком підручник «Біомеханіка спорту» для студентів навчальних закладів вищої освіти усіх фізкультурних спеціальностей. Видання буде корисним для магістрантів, аспірантів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також для спортсменів, тренерів, інструкторів й учителів фізичної культури.

Детальніше »

Завтра у ЛДУФК відбудуться традиційні змагання з гилки

НАШ ЮВІЛЕЙ 

10 жовтня 2021 р.

У понеділок, 11-го жовтня, в Універсальному манежі стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудуться традиційні змагання зукраїнського виду спорту гилки, що входять у програму ювілейних заходів до 75-річчя заснування нашого вишу. Початок – о 15:15. Змагання проводить кафедра спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК. Учасники турніру – команди I курсу факультету фізичної культури і спорту нашого вишу.

Детальніше »

У ЛДУФК розпочала роботу наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

КОНФЕРЕНЦІЇ 

9 жовтня 2021 р.

7-го жовтня, в ЛДУФК розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності». Серед учасників – науковці, практики із закладів вищої освіти Берегово, Запоріжжя, Києва, Львова, Мелітополя, Полтави, Тернополя, Харкова тощо.

Детальніше »

Викладачі та студенти ЛДУФК – учасники Міжнародної конференції для тренерів з шахів

ШАХИ 

8 жовтня 2021 р.

Під егідою Європейського шахового союзу та Європейської шахової академії упродовж трьох днів, з 1-го по 3-є жовтня 2021 року в режимі онлайн відбулася Міжнародна конференція для тренерів з шахів. До заходу долучилися й представники ЛДУФК.

Детальніше »

У ЛДУФК вшанували пам’ять професора Івана Волошина (Фото)

ПАМ’ЯТЬ 

8 жовтня 2021 р.

У середу, 6-го жовтня 2021 року, у стінах головного корпусу ЛДУФК відбулася зустріч, присвячена пам’яті доктора географічних наук, професора, багатолітнього завідувача кафедри туризму нашого вишу – Волошина Івана Миколайовича.

Детальніше »

Вітаємо Антона Литвинця з присвоєнням вченого звання доцента

8 жовтня 2021 р.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1017 від 27.09.2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», Литвинцю Антону Івановичу – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, старшому викладачу кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидату в майстри спорту з шахів присвоєно вчене звання доцента. Бажаємо нових наукових звершень та успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

Команда шахістів ЛДУФК розгромила Гарвардський університет у МКУЛ

КІБЕРШАХИ 

7 жовтня 2021 р.

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула упевнену перемогу над Гарвардським університетом у другому турі чемпіонату МКУЛ.

Детальніше »

Вітаємо Андрія Мандюка з присвоєнням наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту

7 жовтня 2021 р.

Відповідно до наказу МОН України від 27.09.2021 №1017 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу МОН від 29.06.2021 №735» затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Д 35.829.01 про присудження наукового ступеня доктора наук з фізичного виховання і спорту зі спеціальності 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення» Мандюку Андрію Богдановичу – доценту кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК.

Детальніше »

«Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика»

НАШІ ВИДАННЯ 

7 жовтня 2021 р.

Вийшов друком збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Інновації, гостинність, туризм: наука, освіта, практика». Матеріали будуть корисними для студентів, викладачів, науковців і працівників індустрії гостинності.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Кудріній Ніні Віталіївні!

ЮВІЛЯРИ 

7 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 7-го жовтня, ювілей відзначає старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК, автор / співавтор понад 50-ти наукових праць, у тому числі методичного посібника Кудріна Ніна Віталіївна – випускниця нашого вишу, яка присвятила йому усю свою багаторічну трудову діяльність! Бажаємо, щоб Вас ніколи не залишало натхнення, здоров’я і удача. Нехай безліч прекрасних подій якомога частіше відбуваються у Вашому житті. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів.

Детальніше »

Аліні Сениці присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

6 жовтня 2021 р.

Відповідно до Указу Президента України №496/2021 від 1-го жовтня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти», за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Сениці Аліні Іванівні – старшому викладачеві кафедри гімнастики ЛДУФК, майстру спорту.

Детальніше »

Четвірка спортивних акробатів ЛДУФК – бронзові призери Євро-2021

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА. Євро-2021 

6 жовтня 2021 р.

У Пезаро завершився чемпіонат Європи 2021 року зі спортивної акробатики. У змаганнях континентального форуму серед чоловічих четвірок у багатоборстві бронзовими призерами став український квартет, у складі якого виступали представники ЛДУФК.

Детальніше »

Ігорю Заневському присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

5 жовтня 2021 р.

Відповідно до Указу Президента України №496/2021 від 1-го жовтня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти», за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» Заневському Ігорю Пилиповичу – завідувачеві кафедри інформатики та кінезіології ЛДУФК.

Детальніше »

Анна і Марія Музичук – бронзові призерки командного чемпіонату світу з шахів

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

5 жовтня 2021 р.

Завершився командний чемпіонат світу з шахів серед жінок. Збірна України, у складі якої на перших двох дошках грали зіркові випускниці ЛДУФК – екс-чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Анна, у підсумку здобула бронзові медалі.

Детальніше »

Вітаємо Ірину Руду з присвоєнням вченого звання доцента

4 жовтня 2021 р.

Відповідно до Наказу МОН України №1017 від 27.09.2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», Рудій Ірині Євгенівні – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту кафедри гімнастики ЛДУФК, Заслуженому тренеру України присвоєно вчене звання доцента. Ректорат та увесь колектив нашого вишу вітають Ірину Євгенівну та бажають їй міцного здоров’я, щастя, нових наукових здобутків та підкорення найвищих вершин у тренерській роботі.

Детальніше »

Огляд футбольних матчів 10-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

4 жовтня 2021 р.

Упродовж трьох попередніх днів, з 1-го по 3-є жовтня, було зіграно поєдинки чергового, десятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Важкоатлет Богдан Гоза з новим рекордом світу виграв Євро-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

3 жовтня 2021 р.

У Рованіємі напередодні, 2-го жовтня, завершився чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23) – EWF Junior & U23 Weightlifting Championships. В останній день континентального форуму блискуче виступив студент III курсу кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Богдан Гоза.

Детальніше »

Вітання з Днем працівників освіти!

3 жовтня 2021 р.

У дні початку золотої осені щирі привітання колективу нашого Університету з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України! Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Детальніше »

Ельвіра Борозна здобула «бронзу» Євро-2021 з важкої атлетики у поштовху

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

2 жовтня 2021 р.

У Рованіємі сьогодні, 2-го жовтня, завершується чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів (U-20) та молоді (U-23) – EWF Junior & U23 Weightlifting Championships. Серед учасників континентального форуму й двоє студентів III курсу кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм Івановій Лілії Омелянівні!

ЮВІЛЯРИ 

2 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 2-го жовтня, ювілей відзначає доцент кафедри економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат економічних наук Іванова Лілія Омелянівна – член Української асоціації маркетингу, голова регіонального представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, автор / співавтор понад 100 наукових та 35 навчально-методичних праць, серед них 5 навчальних посібників та 4 колективні монографії.

Детальніше »

Пробіг «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!» (Фото, відео)

CПОРТ ДЛЯ ВСІХ 

1 жовтня 2021 р.

Минула середа, 29-те вересня 2021 року, була особливою для нашого Університету – саме цього сонячного дня відбувся XХVІІІ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКУ!».

Детальніше »

Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум для спеціальності 024 Хореографія

ХОРЕОГРАФІЯ 

1 жовтня 2021 р.

9-го вересня 2021 року відбувся Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар-практикум «Гарант освітньої програми: актуальні проблеми сьогодення в контексті розвитку спеціальності 024 Хореографія».

Детальніше »

Матчем команди Маркевича-молодшого з «Рухом» сьогодні стартує 10-й тур УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

1 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 1-го жовтня, стартує черговий, десятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Сестри Музичук допомогли збірній України вийти у плей-оф чемпіонату світу

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

1 жовтня 2021 р.

У Сіджесі, де триває командний чемпіонат світу з шахів серед жінок, завершився груповий етап змагань. За нагороди продовжує боротьбу й національна збірна України, у складі якої зіркові випускниці ЛДУФК – Марія та Анна Музичук.

Детальніше »

Кабмін призначив Володимиру Трачу довічну стипендію за видатні заслуги у сфері вищої освіти

КАБМІН 

30 вересня 2021 р.

Згідно розпорядження КМУ №1174-р від 29-го вересня 2021 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти», професору кафедри біохімії та гігієни ЛДУФК Володимиру Трачу призначена довічна стипендія. Ректорат та увесь колектив нашого вишу щиросердечно вітають Володимира Михайловича та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!

Детальніше »

«Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського»

НАШІ ВИДАННЯ 

30 вересня 2021 р.

З нагоди святкування 75-річчя нашого вишу вийшов друком інформаційно-рекламний проспект «Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського». Лаконічний текст доповнено QR-кодами, які дають можливість переходити за посиланням й отримувати щоразу найновішу інформацію про наш Університет.

Детальніше »

Анастасія Ковтун 6-го жовтня може дебютувати у баскетбольній Євролізі

БАСКЕТБОЛ. Євроліга-21/22 

30 вересня 2021 р.

За підсумками кваліфай етапу визначилися всі учасники групового етапу жіночої баскетбольної Євроліги сезону. На першому етапі основної сітки головного континентального турніру для клубних команд Старого Світу сформовано дві групи по вісім команд, які змагатимуться за вихід до чвертьфіналу.

Детальніше »

Віталій Вергелес: «Склад четвірки дозволяв вірити, що буде золота медаль»

ВЕСЛУВАННЯ. Чемпіонат світу-2021 

30 вересня 2021 р.

Відомий каноїст Віталій Вергелес, який одну з двох своїх вищих освіт здобув у стінах ЛДУФК, повернувшись додому з чемпіонату світу з веслування в Данії, де, нагадаємо, здобув золоту медаль, розповів про підготовку до планетарного форуму, основні здобутки в сезоні та те, що у 2021 році не вдалося.

Детальніше »

Іван Желізко та Олексій Сич викликані на жовтневі матчі відбору молодіжного Євро-2023 з футболу

ФУТБОЛ. Євро-2023 (U-21) 

29 вересня 2021 р.

Двоє студентів ЛДУФК – Олексій Сич та Іван Желізко – запрошені до молодіжної збірної України (U-21) для підготовки та участі у двох найближчих поєдинках відбірної кампанії чемпіонату Європи 2023 року.

Детальніше »

Остап Косик – золотий і бронзовий медаліст чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ. Чемпіонат світу-2021 

29 вересня 2021 р.

Із 23-го вересня по 3-є жовтня у Хальмстаді проходить чемпіонат світу 2021 року з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп. У складі збірної України відмінно виступив студент ЛДУФК Остап Косик, який є дебютантом змагань такого рівня. Відсутність досвіду виступу на міжнародних змаганнях у другокурсника факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Остапа Косика наклала свій відбиток на його виступ.

Детальніше »

«Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня ЛДУФК

ОЛІМПІЗМ 

28 вересня 2021 р.

Кафедра олімпійської освіти ЛДУФК запрошує студентів нашого вишу та усіх бажаючих до участі в традиційній щорічній «Олімпійській вікторині» в рамках олімпійського тижня, що відбудеться у четвер, 30-го вересня. Початок заходу о 16:00.

Детальніше »

Софія Прийма – бронзова призерка молодіжного Євро з крос-дуатлону

КРОС-ДУАТЛОН. Євро-2021 

28 вересня 2021 р.

В італійському місті Андало завершився чемпіонат Європи з триатлону і крос-дуатлону – 2021 Europe Triathlon XTERRA Cross Duathlon Championships Dolomiti Paganella. У складі збірної України на континентальному форумі успішно змагалася й одна з найкращих українських триатлеток, випускниця ЛДУФК Софія Прийма. У змаганнях серед молоді U-23 з крос-дуатлону, що включав два етапи бігу, а між ними етап велогонки, 23-річна львів’янка показала третій час проходження дистанції – 2 години 56 хвилин 44 секунди – і тим самим здобула бронзову медаль Євро-2021.

Детальніше »

Огляд матчів 9-го туру УПЛ

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

28 вересня 2021 р.

Упродовж чотирьох попередніх днів, з 24-го по 27-е вересня, було зіграно поєдинки чергового, дев’ятого туру ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники кафедри футболу нашого Університету.

Детальніше »

Сестри Музичук у складі збірної України стартують на командному чемпіонаті світу

ШАХИ. Командний чемпіонат світу-2021 

27 вересня 2021 р.

У Сіджесі стартує командний чемпіонат світу з шахів серед жінок, де змагатиметься і національна збірна України, у складі якої на перших двох дошках гратимуть зіркові випускниці ЛДУФК – екс-чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Анна, які у світовому рейтингу ФІДЕ наразі займають шосту і сьому позиції.

Детальніше »

Анонс футбольних матчів 9-го туру УПЛ сезону-21/22

ФУТБОЛ. Прем’єр-ліга-21/22 

24 вересня 2021 р.

У п’ятницю, 24-го вересня, стартує черговий, дев’ятий тур ХХХІ чемпіонату України з футболу сезону-2021/2022 за участю 16-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах більшості з яких грають студенти і випускники ЛДУФК.

Детальніше »

Яна Шелейкіс відзначена Почесною грамотою МОН України

24 вересня 2021 р.

У МОН, 21-го вересня, відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього». Від ЛДУФК на заході була присутня старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства Яна Шелейкіс, яка отримала Почесну грамоту МОН з рук Міністра освіти Сергія Шкарлета. Приємно, що Яна Євгенівна була відзначена серед відомих працівників  позашкільної освіти. Сподіваємось, що почесна нагорода, а також можливість познайомитися і поспілкуватися з новими колегами та адміністрацією дозволить у подальшому якнайкраще реалізовувати себе у творчому процесі.

Детальніше »

Увага! Інформація про вакцинацію на кавовому фестивалі у Львові

ВАКЦИНАЦІЯ 

23 вересня 2021 р.

У Львові упродовж трьох найближчих днів, з 24-го по 26-е вересня 2021 року, діятиме пункт вакцинації у Палаці Потоцьких, де протягом трьох днів проводитимуть Lviv Coffee Festival. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив директор фестивалю Андрій Сидор. Нагадаємо, із 23-го вересня Львів та Львівська область, як і вся територія України, перейшли у «жовту» зону карантину.

Детальніше »

Важкоатлети Богдан Гоза та Ельвіра Борозна стартують на Євро-2021

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2021 

23 вересня 2021 р.

Завтра, 24-го вересня, у фінському Рованіємі стартує чемпіонат Європи 2021 року з важкої атлетики серед юніорів та молоді, який завершиться 2-го жовтня. За нагороди континентального форуму змагатимуться й двоє студентів III курсу ЛДУФК – Богдан Гоза та Ельвіра Борозна. Тож побажаємо Ельвірі та Богдану і їхнім наставникам успішних виступів на чемпіонаті Європи та будемо очікувати на приємні новини з Рованіємі.

Детальніше »

Команда ЛДУФК стартувала у міжнародній кібершаховій університетській лізі

КІБЕРШАХИ 

23 вересня 2021 р.

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розпочала свої виступи в студентському чемпіонаті з кібершахів, організатором якого є Корпоративна асоціація кіберспорту.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ