Акція «Біла картка» з нагоди Міжнародного дня спорту

Відділення НОК України у Львівській області, з нагоди Міжнародного дня спорту, проводить акцію «Біла картка», до участі в якій запрошуються й студенти, випускники та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а також члени їхніх родин.

Щорічно 6-го квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України і прихильників здорового способу життя показує білу картку на знак миру та спокою в світі.

Організаційний комітет до участі в цьогорічній акції запрошує відомих олімпійців, молодих спортсменів, ветеранів спорту, тренерів, науковців, організаторів спортивного руху, пересічних громадян та спортивний актив краю.

Тема-2021:
«За кожною #WhiteCard є своя історія»

ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ:

1. У період з 29-го березня по 10-е квітня опублікувати на своїй сторінці у соціальних мережах (Інстаграм, Фейсбук) фотографію з білою карткою (білий аркуш) й коротку розповідь/речення про позитивний вплив спорту на життя людини/значення спорту в твоєму житті.

2. Поставити хештег #WhiteCard

3. Позначити у дописі: в Інстаграм – @the_olympic_team_ua, @peaceandsport; у Фейсбук – @НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team, @peaceandsport

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ