Алла Черкасова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками квітня

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області назвав найкращих спортсменів місяця за підсумками виступів у квітні 2019 року. Більшістю голосів квітневими лауреатами обрано одразу двох спортсменок – Оксану Лівач та випускницю Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Аллу Черкасову, які у звітному місяці стали чемпіонками Європи серед жінок.

На чемпіонаті Європи-2019 з боротьби, який відбувся в румунському Бухаресті упродовж 8–14 квітня, Алла Черкасова, якій у неділю, 5-го травня виповнилося 30 років, здобула «золото» Євро-2019 у ваговій категорії до 68 кг.

Нагадаємо, що за минулорічні досягнення відділення НОК України у Львівській області назвало Аллу найкращою спортсменкою 2018 року на Львівщині. А на Всеукраїнській церемонії «Герої спортивного року – 2018» її визнали «Сенсацією року». У 2018 році вона стала чемпіонкою світу, а у 2019 виборола й перше у своїй кар’єрі «золото» чемпіонату Європи серед жінок. Отож, тепер Алла Черкасова – чинна чемпіонка Європи та світу!

Відповідно тренери борчинь також отримали звання найкращих – це Андрій Пістун, який вищу освіту здобув у стінах нашого Унівесритету та Олексій Мельник (наставники Алли Черкасової) та Андрій Стадник (тренер Оксани Лівач).

Додамо, що жіноча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку чемпіонату Європи-2019.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ