Ананію Бегалю – 75!

Сьогодні, 22-го травня, свій 75-літній ювілей святкує начальник відділу охорони праці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, насправді висококваліфікований фахівець та прекрасна Людина з великої літери Бегаль Ананій Григорович!

Шановний Ананію Григоровичу, з цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічне сумлінне виконання своїх службових обов’язків і завжди доброзичливе ставлення до колег по роботі. Бажаємо, перш за все, доброго карпатського здоров’я, любові від рідних та близьких, сімейного затишку і теплих родинних зустрічей, успіхів у праці та достатку, благополуччя і гарного настрою, доброти душі та сердечної радості, гарної погоди за вікном і в рідній оселі, щасливих миттєвостей, удачі та веселих спогадів, а також щоденно яскравих емоцій і завжди позитивного ставлення до життя!

Сьогодні у Вас неймовірний ювілей – Вам 75! І це не просто красива дата, але й особлива – адже ще рівно 25 років, і ми зберемося вітати Вас зі 100-річчям. Ось це свято ми тоді утнемо! Та й коронавірусу і, відповідно, карантину тоді вже точно не буде... А щоб все вийшло, як ми хочемо, сьогодні бажаємо Вам спокою, тільки позитивних емоцій і безмірного щастя. А ще, бажаємо Вам у житті нових відкриттів, запаморочливих пригод і умиротворення. Не бійтеся бід, і тоді вони точно Вас не торкнуться!

Втім, 75 років – це, зрештою, не так вже й багато – лише тричі по 25. Тож нехай у душі Вам завжди залишається 25, а тіло теж прагне до цього віку, але при цьому нехай мудрість прожитих років не залишає розуму. Бажаємо Вам відсвяткувати ще безліч ювілеїв та завжди зберігати здоров’я і силу...

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 75-та свічка
Вам на ювілейному столі!

Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаєм,
Хай буде радісним кожен наступний рік!

Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ