Анатолій Бузнік: «У Неаполі розраховую на допомогу Степана Юрчишина»

Наприкінці минулого року відбулося засідання Виконкому Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС), де йшлося про підготовку збірної України до Всесвітньої універсіади, яку в липні прийматиме італійський Неаполь. До речі, там наставник студентської збірної України Анатолій Бузнік розраховує на допомогу Степана Юрчишина, котрий вищу освіту здобув у Львівському державному університеті фізичної культури.

– Поки що в нашій роботі обходиться без збоїв, – розповів головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузнік. – Важливо, що завдяки підтримці керівництва ВФАС те, що планували, виконали. Зокрема, уперше ще за рік до Всесвітньої універсіади провели аж три тренувальні збори, навіть виїжджали до Словаччини, де помірялися силами з однією з місцевих команд. Переконаний, що все це стане неабиякою підмогою.

– Коли ваші підопічні зберуться знову?
– Із 16-го по 26-е січня плануємо взяти участь у Меморіалі Олега Макарова. Хто буде нашими суперниками, ще не знаю, проте я попросив організаторів, аби ми грали із сильними командами. Слід зазначити, що в цьому турнірі я планую задіяти переважно гравців, які представляють команди першої та другої ліг. З їхнім запрошенням не повинно бути проблем, адже клуби, честь яких вони захищають, ще тільки розпочинатимуть підготовку до весняної частини сезону.

– А що ж ті футболісти, які виступають у вузівській Всеукраїнській першості й які грали під вашим керівництвом минулого року?
– Їхні можливості вже добре відомі, і, звичайно, ми продовжимо уважно стежити за ними вже в цьогорічних змаганнях. Поки що триває селекційна робота.

– Коли збираєтеся остаточно визначитися з тими виконавцями, які представлятимуть Україну в Неаполі?
– У червні в Хусті, що на Закарпатті, пройде традиційний міжнародний турнір «Карпатський простір». Ми докладаємо зусиль, аби нашими опонентами стали студентські збірні сусідніх держав – Румунії, Угорщини, Словаччини. Ось ті футболісти, що будуть задіяні в Хусті, і поїдуть до Італії.

– Ви вже визначилися зі своїми помічниками?
– На Меморіалі Олега Макарова мені допомагатиме Олексій Яценко, який тренує команду Київського торговельно-економічного університету. А в Хусті й Неаполі я розраховую ще й на Степана Юрчишина, який був моїм асистентом на попередній Універсіаді у Тайбеї.

– Які надії ви пов’язуєте з виступом у Неаполі?
– Зазначу, що це буде вже 30-а, ювілейна літня Всесвітня універсіада, і керівництво поставило перед нами конкретне завдання – досягти максимального результату. Дуже хочеться продовжити переможні традиції наших попередників, які 2007-го і 2009-го років у Бангкоку та Белграді відповідно вже ставали чемпіонами студентського футбольного форуму.


За матеріалами офіційного сайту Федерації футболу України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ