Андрій Дерев’яний і Віталія Сонсядек – бронзові призери турніру з дзюдо в Італії

В італійському містечку Конельяно, що знаходиться в в провінції Тревізо області Венеція, відбувся ХХХІІ традиційний міжнародний турнір з дзюдо серед клубних команд. У змаганнях, що тривали упродовж трьох днів, на татамі з’ясовували стосунки понад 100 команд з 32 країн світу. За підсумками запеклих сутичок на татамі «Зопас-Арени» львівський клуб «Галіція» посів третє місце у турнірі юніорських команд.

Вагомий внесок у «бронзовий» здобуток команди зі столиці Галичини зробили і студенти кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського: третьокурсник факультету педагогічної освіти Андрій Дерев’яний, який виступав у ваговій категорії до 90 кг та студентка другого курсу факультету фізичної культури і спорту Віталія Сонсядек, що боролася у ваговій категорії до 70 кг.

Тож вітаємо спортсменів та їхніх особистих тренерів – Ярослава Стельмаха, Івана Бенедицького і Федіра Загуру – та бажаємо подальших переможних виступів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях найвищого ґатунку.