Андрій Дулібський – учасник IX міжнародної наукової конференції «Сучасний футбол. Теорія і практика» в Ополє (Фото)

У місті Ополє (Республіка Польща) в п’ятницю, 25-го жовтня, відбулася IX міжнародна наукова конференція з циклу «Сучасний футбол. Теорія і практика». Темою конференції організаційний і науковий комітети обрали напрямок розвитку сучасного футболу «Проведення скаутингу, відбору і селекції та оцінка успішності навчання футболістів».

Організаторами міжнародної наукової конференції, під патронатом яких проводився захід, були міністерство спорту і туризму Республіки Польща, уряд Опольського воєводства, мерія міста Ополє, факультет фізичного виховання та фізіотерапії Опольської Політехніки і Опольська федерація футболу.

Учасниками конференції було понад 190 спеціалістів футболу, тренерів, спортивних аналітиків з багатьох країн. Всього на конференції було представлено 12 доповідей науковців і фахівців футболу з України, Італії, Нідерландів, Німеччини, Польщі та Швейцарії. Крім того, було проведено круглий стіл з проблем, які були представлені в доповідях учасників форуму.

Основними темами, які обговорювалися в процесі проведення конференції, були спортивний відбір у футболі, індивідуальна і командна селекція, концепції скаутингу, ідентифікація талановитих гравців на різних етапах футбольної кар‘єри, генетичні дослідження в галузі спорту вищих досягнень. Робочими мовами конференції були англійська, німецька та польська.

На конференції було представлено і дві доповіді докторанта Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доцента кафедри футболу Андрія Дулібського «Відбір, селекція i підготовка футболістів збірної команди України U-20 до Чемпіонату світу 2019 року в Польщі» (в польській версії Nabór, selekcja i przygotowanie piłkarzy Ukrainy U-20 do Mistrzostwa Świata Polska 2019) та «Застосування сучасної генетики людини як елемент нового підходу в процесі селекції та підготовки майбутніх чемпіонів у спортивних іграх» (в англійській версії Using modern human genetic as a new approach for selection and training of future champions in team games).

Співавторами другої доповіді докторанта ЛДУФК імені Івана Боберського, доцента кафедри футболу імені Івана Боберського Андрія Дулібського були завідувач кафедри біохімії та гігієни нашого університету, професор Юрій Борецький і ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа.

Зазначимо, що презентації, які були представлені на IX міжнародній науковій конференції «Сучасний футбол. Теорія і практика» в Ополє (Республіка Польща), знаходяться в репозитарії ЛДУФК імені Івана Боберського у розділі «Мультимедійні матеріали».

ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ: