Андрій Федечко – срібний призер Євро-2019 з сучасного п’ятиборства

На чемпіонаті Європи-2019 з сучасного п’ятиборства, що триває в британському місті Бат, український дует у складі Владислава Ридванського та випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрія Федечка завоював срібну медаль і тим самим відкрив лік нагородам у «синьо-жовтій» скарбничці на континентальному форумі.

Українці фінішували другими в чоловічій естафеті, набравши 1489 очок. Перше місце вибороли господарі турніру, британці Олівер Маррей і Майлз Пілладж, а третіми фінішували угорці Ріхард Беречкі та Іштван Малиц.

Нагадаємо, на Євро-2019 з сучасного п’ятиборства спортсмени розігрують загалом сім комплектів нагород, а також 16 ліцензій (по вісім у жінок та чоловіків) на ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020, які за рік прийматиме столиця Японії Токіо.

На головному старті сезону-2019 лицарів п’яти якостей Старого Світу Україну представляють дев’ять спортсменів, які виступатимуть в особистій та командній першості й чоловічій естафеті. Серед них й квартет випускників кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Унівесритету – Валерія Пермикіна, Зінаїда Батрак, Андрій Федечко та Павло Зведенюк.