Андрій Гітченко і Олексій Гуцуляк завітають у гості до Володимира Шарана

У найближчі суботу і неділю, 13-го та 14-го червня відповідно, поєдинками 26-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

У суботу, 13-го червня, в перший ігровий день чергового, 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги буде зіграно три матчі. У першому з них, о 14:00, на полі стадіону імені Володимира Бойка в Маріуполі однойменний клуб прийматиме полтавську «Ворсклу». Поєдинок у прямому ефірі транслюватиме телеканал «Футбол 2». У складі господарів виступає атакувальний півзахисник Валерій Федорчук, а на лівому фланзі оборони гостей – Павло Ребенок. Цікаво, що кожен з них має по дві вищі освіти, одну з яких здобув у стінах нашого Університету.

У другому матчі першого ігрового дня туру о 17:00 на «Славутич-Арені» в Запоріжжі зустрінуться луганська «Зоря» і київське «Динамо» (транслятор – телеканал «2+2»). Це протистояння має дуже важливе турнірне значення. Адже в обох команд, кожна з яких мріє здобути путівку до кваліфікації ліги чемпіонів УЄФА, наразі по 49 очок. Тож це буде, що називається, сама справжня очна битва за шість очок.

Закриють суботню програму донецький «Олімпік» і ФК «Львів», які зіграють на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського о 19:30 (транслятор – телеканал «Футбол 2»). Нагадаємо, у складі «олімпійців» грають три представники ЛДУФК – Тарас Завійський і Назар Вербний, що діють на позиції опорника та лівий крайній захисник Орест Лебеденко. На цій же позиції, але у ФК «Львів», грає й Андрій Бусько, який також вищу освіту здобув на кафедрі футболу нашого вишу. Однак за нашою інформацією, у грі з «Олімпіком» його не буде навіть у заявці на матч – наразі Андрій проходить відновлення після ушкодження.

Ще два матчі 26-го туру відбудуться у неділю, 14-го червня. О 17:00 стартує гра на столичному НСК «Олімпійський» між ковалівським «Колосом» та донецьким «Шахтарем» – одноосібним аутсайдером та беззаперечним лідером відповідно верхньої шістки команд, які на другому етапі чемпіонату продовжують боротьбу за медалі. Цей поєдинок у прямому ефірі можна буде переглянути на телеканалі «Футбол 1».

А закриє тур о 19:30 на КСК «Ніка» в Олександрії надважливе очне протистояння (транслятор – телеканал «Футбол 1»), в якому місцева однойменна команда під орудою головного тренера, випускника ЛДУФК Володимира Шарана прийматиме чернігівську «Десну», в складі якої виступають центральний захисник Андрій Гітченко та атакувальний хавбек Олексій Гуцуляк, які вищу освіту здобули також у стінах нашого Університету. Наразі «Олександрія» на три пункти відстає від «Десни», яку така ж відстань відділяє від «Зорі» і «Динамо». Тож, як і в Запоріжжі, це так само буде грою за шість очок.

Додамо, що поєдинок цього туру «Карпати» – «Дніпро-1» перенесено через наявність коронавірусу в низки гравців та працівників львівського клубу. Про нову дату та час початку цього матчу буде повідомлено пізніше. Наразі «зелено-білі» знаходяться на карантині.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
ПІСЛЯ 25-ти ТУРІВ: