Андрій Гнатюк – срібний призер чемпіонату світу-2018 з пауерліфтингу

Днями у місті Почефструм (ПАР) триває чемпіонат світу-2018 з пауерліфтингу серед юнаків і юніорів. Львівщину на цьому спортивному заході представляв студент першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури Андрій Гнатюк, який із сумою триборства 650 кг виборов срібну нагороду серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг.

Результат нашого спортсмена після виконання присідань зі штангою склав 240 кг. У жимі лежачи Андрій подолав штангу вагою 150 кг. У тязі становій результат нашого спортсмена склав 260 кг.

Таким чином, в активі Андрія три малі срібні нагороди та срібна медаль у сумі триборства! Отож вітаємо Андрія та його тренерів з успішним виступом й бажаємо подальших визначних успіхів на всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах!