Андрій Голод пройшов стажування у Варні (Фото)

Упродовж восьми днів, з 15-го по 23-є вересня 2019 року завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу нашого університету, доктор економічних наук Андрій Голод пройшов міжнародне стажування на базі Варненського вільного університету «Черноризец Храбар» (Болгарія).

Стажування відбувалося під час IV Міжнародного науково-практичного форуму «Інновації в науці: виклики сьогодення», організованого Чернігівським національним технологічним університетом та Центром стратегічних ініціатив і прогресивного розвитку (Україна). У заході взяли участь 75 учасників із 35-ти закладів вищої освіти п’яти країн – України, Грузії, Болгарії, Хорватії та Словаччини.

Насичена програма Форуму містила конференцію, лекції, тренінги, екскурсії, зустрічі з болгарськими колегами та супроводжувалася тісним спілкуванням представників різних наукових шкіл та напрямів, регіонів і країн.

Поряд із налагодженням міжнародних контактів під час стажування вдалося детально вивчити й обговорити у колі фахівців сучасні проблеми модернізації індустрії гостинності на прикладі курортного комплексу «Золоті Піски».

Дякуємо організаторам за нові можливості для фахового розвитку і міжнародної співпраці!