Андрій Проценко – найкращий легкоатлет України за підсумками серпня

Стрибуни у висоту Юлія Левченко з Києва та випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко визнані найкращими легкоатлетами місяця в Україні за результатами виступів у серпні нинішнього року.

21-річна Юлія Левченко та 31-річний Андрій Проценко перемогли у голосуванні експертів (Рада ФЛАУ), представників ЗМІ і вболівальників, організованому Федерацією легкої атлетики України.

Зазначимо, що за умовами ФЛАУ, при визначенні переможців, голоси у кожній категорії рахуються як третина всіх голосів.

Нагадаємо, у серпні Андрій Проценко у швейцарському Цюріху виграв фінал найпрестижнішої легкоатлетичної серії «Діамантову лігу» зі стрибків у висоту (2,32 м) і чемпіонат України (2,23 м) в Луцьку, а також став другим на ХІІ, заключному етапі «Діамантової ліги» в столиці Франції Парижі (2,28 м).

Водночас Юлія Левченко у серпні перемогла у секторі зі стрибків у висоту на командному чемпіонаті Європи (1,97 м) у польському Бидгощі та на чемпіонаті України (2,00 м) у Луцьку.

Додамо, що попереду і в Юлії, і в Андрія головний старт року – чемпіонат світу-2019, який відбудеться з 27-го вересня по 6-е жовтня у місті Доха (Катар).