Андрій Проценко претендує на звання кращого легкоатлета серпня в Європі

Один з найкращих стрибунів у висоту сучасності, випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко претендує на звання «Кращого легкоатлета місяця Європи» за підсумками серпня поточного року.

Проголосувати за українського легкоатлета можна на сторінках Європейської асоціації легкої атлетики (ЕА) у соцмережах, зокрема, у Facebook.

Аби підтримати Андрія Проценка, достатнього «лайкнути» відповідний пост. Зазначимо, що голосування триватиме лише до неділі, 8-го вересня.

Конкурентами українця в боротьбі за звання «Кращого легкоатлета місяця Європи» за підсумками серпня поточного року є зірки світової легкої атлетики поляк Міхал Гаратик (штовхання ядра), естонець Магнус Кірт (метання спису), швед Даніель Шталь (метання диску) та норвежець Карстен Вархольм (біг на 400 метрів з бар’єрами).

Нагадаємо, у серпні, а саме 29-го числа, Андрій Проценко в швейцарському Цюріху, показавши свій найкращий результат у сезоні (232 см), виграв «Діамантову лігу-2019» – найпрестижнішу легкоатлетичну серію в світі.

Цікаво, що Андрій Проценко став лише третім в історії України чемпіоном «Діамантової ліги» і першим з 2013 року, коли чоловіча висота залишилася за Богданом Бондаренком. Окрім них ще в 2011 році чемпіонкою «Діамантової ліги» ставала Ольга Саладуха, яка спеціалізується на потрійному стрибку.