Андрій Проценко – шостий на Х етапі «Діамантової ліги – 2019» у Лондоні

У столиці Великої Британії Лондоні відбувся десятий етап престижної легкоатлетичної «Діамантової ліги – 2019». Серед учасників змагань у секторі для стрибків у висоту виступав і випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

31-річний Андрій Проценко на звітних змаганнях у Лондоні показав результат 224 см і посів шосте місце. Цікаво, що планку на такій самій висоті подолав й болгарин Тихомир Іванов, який у підсумку замкнув трійку призерів. Аналогічний результат показали ще кілька стрибунів, тож місця визначалися за додатковими показниками. На жаль, Андрій Проценко витратив занадто багато спроб на висоті 224 см, що зрештою й призвело до втрати бронзової нагороди.

А перемогу у секторі для стрибків у висоту в столиці Великої Британії здобув представник Сирії Маджд Еддін Газаль – він виявився єдиним, хто зумів підкорити планку на висоті 230 см. Катарець Мутази Баршев стрибнув на три сантиметри менше і став другим.

Додамо, що у загальному заліку «Діамантової ліги – 2019» Андрій Проценко наразі йде сьомим, в той час як інший українець, бронзовий призер ХХХІ Олімпійських ігор-2016 Богдан Бондаренко вже забезпечив собі участь в фінальному етапі змагань.