Андрій Проценко сьогодні стрибатиме у фіналі «Діамантової ліги – 2019»

У швейцарському Цюріху сьогодні, 29-го серпня, відбудеться перша частина фіналу «Діамантової ліги – 2019» – найпрестижнішої в світі легкоатлетичної серії змагань. Серед учасників нинішніх стартів і двоє представників України – Ганна Рижикова бігтиме 400 метрів з бар’єрами, а в секторі для стрибків у висоту виступатиме випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

Нагадаємо, на минулому тижні одразу після перемоги на чемпіонаті України в Луцьку (фінальні змагання відбулися 22-го серпня) Андрій Проценко відразу вирушив до столиці Франції, де на заключному, ХІІ етапі «Діамантової ліги – 2019» остаточно вирішував склад учасників фіналу. У Парижі минулої суботи, у День 28-річниці Незалежності України, Андрію вдалося повторити свій найкращий результат сезону (2,28 м) і стати другим у підсумковому протоколі. При чому Майкл Мейсон з Канади був вище за нього на медальному подіумі лише за спробами.

Після другого місця у Парижі Андрій Проценко набрав сім сезонних очок і з п’ятого місця відібрався на фінальний етап. Тож будемо сьогодні ввечері очікувати на гарні новини з Цюріху – віримо, що незважаючи на гостру конкуренцію з найкращими висотниками планети, додому Андрій Проценко повернеться не з пустими руками.

Додамо, що друга частина фіналу «Діамантової ліги – 2019» пройде у п’ятницю, 6-го вересня, в столиці Бельгії Брюсселі.