Андрій Проценко – сьомий на IV етапі «Діамантової ліги – 2019» у Римі

У Римі вчора, 6-го червня, відбувся четвертий етап престижної легкоатлетичної «Діамантової ліги – 2019». Серед учасників змагань у секторі для стрибків у висоту виступав і випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

У столиці Італії 31-річний Андрій Проценко, для якого звітні змагання були етапом підготовки до ІІ Європейських ігор-2019 у Мінську, показав результат 222 см і в підсумковому протоколі посів сьому позицію. Тож будемо сподіватися, що на континентальному форумі у столиці Білорусі Андрій підкорить значно більшу висоту і зуміє здобути нагороду. Додамо, що окрім Андрія Проценка, на ІІ Європейських іграх-2019 в змаганнях легкоатлетів виступатиме ще один випускник нашого Університету, ветеран збірної України 35-річний Дмитро Дем’янюк, який також спеціалізується в стрибках у висоту.

А переміг у Римі в секторі для стрибків у висоту інший українець Богдан Бондаренко. Зазначимо, що бронзовий призер Олімпійських ігор-2016 та чемпіон світу-2013 і Європи-2014 здобув першу за три останні роки перемогу на великих змаганнях. При цьому 29-річний стрибун посів перше місце в Римі з кращим результатом сезону в світі – 231 см. На 3 см відстали від українця срібний і бронзовий призери турніру – Майд Еддін Газаль з Єгипту та білорус Максим Недосєков.

Додамо, що наступний, п’ятий етап «Діамантової ліги – 2019» відбудеться у найближчий четвер, 13-го червня, в столиці Норвегії Осло.