Андрій Проценко здобув «срібло» Євро-2019 в стрибках у висоту

На чемпіонаті Європи-2019 з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в шотландському Глазго (Велика Британія), відбулися фінальні змагання в секторі для стрибків у висоту серед чоловіків. До фінальної вісімки, як ми вже повідомляли, пробився й випускник кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко.

Одразу скажемо, що Андрій, показавши другий результат у кваліфікації (225 см), аналогічно виступив і в фінальній частині змагань континентального форуму. Проценко з третьої спроби подолав 226 см. А після першої невдалої спроби на висоті 229 см, дві наступні переніс на 232см, проте подолати їх цього разу йому не вдалося.

У підсумку випускник нашого Університету виграв срібну медаль, розділивши друге місце з греком Констадіносом Баніотісом, який показав ідентичний результат. А чемпіоном Євро-2019 у приміщенні став італієць Джанмарко Тамбері, який був єдиним, кому у Глазго вдалося підкорити планку на висоті 232 см.

Додамо, що «срібло» 30-річного Андрія Проценка відкрило лік нагородам у скарбничці збірної України на цьогорічному континентальному форумі, що завершиться сьогодні, 3-го березня.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. ЄВРО-2019 У ПРИМІЩЕННІ

Глазго (Велика Британія). 2-го березня