Андрій Ткачук і Олег Голодюк зіграли у півфіналі Кубка України з футболу (Відео)

Слідом за рестартом чемпіонату футбольної Прем’єр-ліги сезону-2019/2020 поновився й розіграш Кубка України. У середу, 17-го червня, один з лідерів Першої ліги ФК «Минай» на своєму полі, що знаходиться у передмісті Ужгорода, у півфінальному матчі приймав найтитулованіший вітчизняний клуб київське «Динамо». У складі господарів у лінії півзахисту діяли випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Ткачук та Олег Голодюк, який контракт із закарпатським клубом підписав менше, ніж за добу до початку поєдинку.

Звітний матч не був першим офіційний протистоянням молодого закарпатського клубу з київським грандом. 31-го жовтня 2018 року на заповненому вщент рідному стадіоні «Минай» грав з «Динамо» в 1/8 Кубку України сезону-2018/2019. У тій грі господарі сенсаційно вигравали після першого тайму – 1:0. Але в другій 45-хвилинці динамівці забили тричі й здобули в такий спосіб вольову звитягу – 3:1.

Нагадаємо, у поточному розіграші «Динамо» на шляху до півфіналу залишило за бортом турніру донецький «Шахтар» (2:1) та «Олександрію» (1:0). Водночас «Минай» вибив з розіграшу «Калуш» (2:1), луцьку «Волинь» (1:0), «Львів» (2:0) та «Інгулець» з Петрового – 1:1 (пенальті – 6:5).

Тренери «Динамо» у зустрічі з одним із лідерів Першої ліги застосували певну ротацію. У складі «біло-синіх» з’явилося кілька виконавців, які мають менше ігрової практики. А Де Пені довелося освоювати правий фланг, оскільки на лівому діяв Вербіч. Киянам не знадобилося багато часу, щоб увійти у гру. Уже на 9-й хвилині вони повели в рахунку. Дуелунд обігрався з Караваєвим та вдало відкрився під пас на хід, реалізувавши момент – 1:0.

Пропущений м’яч спонукав господарів до більш активних дій в атаці, і протягом першого тайму вони декілька разів виходили на зручні для удару позиції. Однак Жичиков пробив над поперечиною, так само, як згодом і Нурієв. Динамівці діяли попереду набагато гостріше, причому гравці «Миная» часто припускалися грубих помилок, тим самим «допомагаючи» суперникам.

У середині тайму Дуелунд заробив пенальті, змусивши сфолити на собі Поповича, але Соль з 11-метрового у ворота не влучив. Згодом Попович невдало вводив м’яч у гру, але Дуелунд, перехопивши передачу, пробачив голкіпера. Незадовго до перерви данський півзахисник продовжив свій бенефіс. Цього разу Міккель відгукнувся на пас на хід від Андрієвського й оформив свій другий гол – 2:0.

На початку другого тайму Ткачук міг відіграти один м’яч, проте пробив поруч зі стійкою, а Вербіч з передачі Дуелунда змусив Поповича капітулювати ще раз. Але цей гол не було зараховано через офсайд після перегляду арбітром Катериною Монзуль відеоповтору за допомогою системи VAR.

Кияни створили ще кілька моментів, більшість з яких – за участю лідера команди Циганкова, який вийшов на заміну. Намагалися пожвавити завдяки замінам дії в атаці й тренери «Миная», але досвід динамівців дозволив їм довести гру до переможного завершення без зайвих нервів, хоча в компенсований час Оринчак потужним ударом і влучив у стійку.

Додамо, що другу путівку у фінал Кубка України сезону-2019/2020 наступної середи, 24-го червня, розіграють «Маріуполь» та полтавська «Ворскла», у складі яких грають випускники нашого вишу Валерій Федорчук і Павло Ребенок відповідно. А фінальний матч відбудеться 8-го липня на «Арені Львів» у місті Лева.