Анна Петрик у стартовому складі футбольної збірної України зіграла у товариській грі з Сербією

Жіноча збірна України з футболу зіграла внічию із національною командою Сербії з рахунком 1:1 в товариському матчі в турецькій Аланії. У складі «синьо-жовтих» увесь поєдинок відіграла студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик (на фото – друга справа у верхньому ряді).

У рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, який має на меті підготовку до плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи-2022, жіноча збірна України в спарингу зіграла внічию з рахунком 1:1 з командою Сербії. Матч проходив на стадіоні Gold City Sport Complex у місті Аланія.

Підопічні Наталії Зінченко повели в рахунку перед самою перервою. На 44-й хвилині Ольга Овдійчук випередила голкіпера суперника на лінії штрафного майданчика й спрямувала м’яч у сітку. 1:0 на користь «синьо-жовтих» – саме за такого рахунку суперниці пішли на 15-хвилинний перепочинок.

Відігратися сербська команда змогла на 72-й хвилині. Алегра Поляк залишилася на самоті в районі 11-метрової позначки й без проблем розстріляла ворота Катерини Самсон. У підсумку – нічия з рахунком 1:1.

Додамо, що свій наступний товариський поєдинок на турецькому зборі українська команда проведе завтра, 23-го лютого. Суперницями наших дівчат будуть гравчині національної збірною Індії.

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

Україна – Сербія – 1:1 (1:0)

Голи: Овдійчук (44) – Поляк (72).

УКРАЇНА: Самсон, Кравець, Подольська, Петрик, Філенко, Калініна (Панцулая, 46), Андрущак (Китаєва, 46), Бойченко (Андрухів, 74), Овдійчук (Малахова, 82), Козлова (Кравчук, 68), Апанащенко (Гірин, 82).

За матеріалами сайту УАФ