Анонс матчів 25-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги

Сьогодні і завтра, 6-го і 7-го червня відповідно, поєдинками 25-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Черговий, 25-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2019/2020 розпочнеться сьогодні, 6-го червня, двома матчами, що розпочнуться о 17:00. На полі столичного НСК «Олімпійський» (транслятор – канал «Футбол 2») зіграють перша і третя команди поточної турнірної таблиці – чинний володар титулу і одноосібний лідер нинішнього чемпіонату донецький «Шахтар» та чернігівська «Десна», у складі якої виступають два випускники нашого Університету – центральний захисник Андрій Гітченко та атакувальний хавбек Олексій Гуцуляк.

У паралельному поєдинку, що відбудеться на «Славутич-Арені» в Запоріжжі, в очному протистоянні зійдуться луганська «Зоря» та дебютант Прем’єр-ліги «Колос» з Ковалівки, які так само, як «гірники» і «сіверяни», на другому етапі чемпіонату ведуть боротьбу за місця з першого по шосте. Цей матч транслюватиме телеканал УНІАН ТВ.

Програму другого, заключного ігрового дня туру в неділю, 7-го червня, розпочне матч донецького «Олімпіка» з «Маріуполем». Гра на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві стартує о 14:00. Транслятор – канал «Футбол 1». Нагадаємо, у складі «олімпійців» грають три представники ЛДУФК – Тарас Завійський і Назар Вербний, що діють на позиції опорника та лівий крайній захисник Орест Лебеденко. А одним із лідерів маріупольців є атакувальний півзахисник Валерій Федорчук, який одну з своїх двох вищих освіт здобув у стінах нашого Університету.

О 17:00 на столичному НСК «Олімпійський» (транслятор – канал «2+2») господарі поля, футболісти київського «Динамо» поміряються силами з «Олександрією», яку тренує випускник нашого вишу Володимир Шаран. Зазначимо, що цим матчем Володимир Богданович відкриє третю сотню матчів у своїй тренерській кар’єрі на чолі «чорно-жовто-зелених».

Завершиться 25-й тур очним протистоянням СК «Дніпро-1» з ФК «Львів». Поєдинок, що розпочнеться на «Дніпро-Арені» о 19:30, шанувальники спорту зможуть переглянути на телеканалі «Футбол 1».

Додамо, що поєдинок цього туру «Ворскла» (Полтава) – «Карпати» (Львів) перенесено через наявність коронавірусу в низки гравців та працівників львівського клубу. Про нову дату та час початку цього матчу буде повідомлено пізніше. Наразі «зелено-білі» знаходяться на карантині.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
ПІСЛЯ 24-х ТУРІВ: