Баскетболісти БК «Львів» обмінялися перемогами із БК «Калуш-ПНУ»

Баскетбольна чоловіча команда чемпіонату Першої ліги України БК «Львів», у складі якої грає чимало випускників і студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, минулими вихідними провела чергові календарні матчі регулярної першості сезону-2019/2020. У залі Львівської ОДЮСШ львів’яни обмінялися перемогами з одним із лідерів нашої групи БК «Калуш-ПНУ» – 80:73 і 60:71.

У першій грі цих команд визначальною стала стартова чверть, яку господарі виграли з перевагою у шість очок – 23:17. У подальшому на майданчику точилася рівна боротьба, що й відобразилося на рахунках кожної з наступних десятихвилинок – 19:20, 21:20, 17:16. У підсумку, перемога «Львова» – 80:73.

У повторній грі уже гості з Калуша, яких до речі тренує випускник нашого Університету Олег Пелех, результативно відіграли першу чверть – 27:13. У другій прикарпатці ще трохи збільшили свою перевагу – 18:13. Тому на велику перерву калушани пішли за більш ніж комфортної переваги у рахунку – 45:26. Господарі спробували врятувати гру, навіть виграли два заключні ігрові відрізки (18:14, 16:12), але надолужити прогаяне у першій половині протистояння було вкрай важко. «Калуш-ПНУ» втримав перевагу і реваншувався за поразку у попередньому матчі – 71:60.

Додамо, що свої наступні матчі БК «Львів» проведе найближчими вихідними у Чернівцях – 15-го і 16-го лютого із тамтешнім клубом «Че-Баскет».

У турнірній таблиці третьої групи команд Першої ліги лідирує «Хмельницька Політехніка» – 13 перемог, одна поразка. За ним – «Калуш-ПНУ» (десять перемог, чотири поразки), потім – три команди із однаковими показниками: БК «Львів», «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ» і «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» (Чортків) – шість перемог, вісім поразок. Замикає таблицю «Че-Баскет» – одна перемога, 13 поразок.