Баскетболістки КІВС-СБК «Львів» двічі поступилися лідерові Вищої ліги

Жіноча баскетбольна команда Вищої ліги України КІВС-СБК «Львів», кольори якої захищає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 26-го і 27-го січня зіграла чергові календарні матчі регулярного чемпіонату. Підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної у гостях двічі поступилися лідерові змагань, столичній команді «КСЛІ-Київ-Баскет» – 49:76 і 44:65.

У першій зустрічі цих команд вирішальною стала перша половини гри, яку господарки майданчика виграли з рахунком 36:19. Баскетболістки «Львова» рук не опустили й навіть виграли третю чверть (14:12), чим ще більше розізлили «КСЛІ-Київ-Баскет», який знову заграв на повну силу, виграв заключний ігровий відрізок (28:16) й матч загалом – 76:49 (14:8, 22:11, 12:14, 28:16).

Найефективніше (РЕ – 24) в складі господарок відіграла Вероніка Любінець – 10 очок, 11 підбирань. У нашій команді, як і в попередніх матчах, найефективнішою була молода центрова, 17-річна першокурсниця ЛДУФК Анастасія Ковтун (17 очок, 10 підбирань) – РЕ-14. Хоча найрезультативніше у львів'янок відіграла цей поєдинок Дарина Степанюк – 20 очок і 7 підбирань.

Повторна гра знову завершилася перемогою команди «КСЛІ–Київ-Баскет» – 65:44 (19:12, 12:18, 16:5, 18:9). Цього разу львів'янки після програної першої чверті нав'язали суперницям справжню боротьбу у другій й заслужено її виграли – 18:12. Та після великої перерви уже господарки знову домінували на майданчику (16:5, 18:9), а у баскетболісток «Львова» фізичних і моральних сил просто не залишилося.

Знову найефективніше (РЕ – 28) у киянок зіграла Вероніка Любінець (8 очок + 15 підбирань). У гостей зі Львова – показник ефективності найвищий у Анастасії Ковтун (18) – 8 очок+19 підбирань, хоча найрезультативнішою у гостей цього разу була Анастасія Климчук (16 очок).

Відтак, у активі «Львова» залишилося 5 перемог і 15 поразок в пасиві (25 очок) й останнє місце в групі 1 Вищої ліги, де впевнено лідирує «КСЛІ-Київ-Баскет» – 39 очок у 20-ти матчах.

Додамо, що свої наступні матчі КІВС-СБК «Львів» проведе вдома найближчими вихідними – 1-го і 2-го лютого на майданчику обласної ДЮСШ проти команди «МОБІ» (Бровари), яка набрала 31 очко (12 перемог, 7 поразок) у 19-ти поєдинках і займає наразі третє місце.