Баскетболістки КІВС-СБК «Львів» стартують у Кубку України

У середу, 20-го листопада, матчами 1/8 фіналу стартує розіграш Кубка України з баскетболу серед жіночих команд сезону-2019/2020. Зокрема, баскетболістки КІВС–СБК «Львів», у складі якого більшість гравчинь є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренує команду старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Ірина Кленіна, прийматиме київську команду НУБіП (Національний університет біоресурсів і природокористування України). Гра на паркеті палацу спорту «Галичина» (вулиця Керченська, 8) розпочнеться о 18:00.

На стадії 1/8 фіналу, як і в наступній – у чвертьфіналі, суперники гратимуть по два матчі – вдома й на виїзді. Потім квартет найсильніших, традиційно, у «Фіналі чотирьох», матчі якого відбудуться на майданчику одного з учасників завершального етапу розіграшу, й визначить володаря почесного трофею.

Загалом за Кубок України вестимуть боротьбу 16 команд. Жеребкування, яке відбулося 31-го жовтня у столичному офісі Федерації баскетболу України, визначила наступні пари 1/8 фіналу:

БК «Переяслав» – «Динамо-НПУ» (Київ)
МОБІ (Бровари) – «Чайка-ДЮСШ» (Бердянськ)
БК «Київ-Баскет» – БК «Франківськ-ПНУ» (Івано-Франківськ)
ХАІ (Харків) – «ІнтерХім»-СДЮСШОР (Одеса)
КІВС-СБК «Львів» – НУБіП України (Київ)
СДЮСШОР-5 (Дніпро) – «КСЛІ-Динамо-НПУ» (Київ)
«КСЛІ-Київ-Баскет» – БК «Полтава»
Збірна Києва-ТНУ – БК «Рівне-ОШВСМ»

Додамо, що перші матчі 1/8 фіналу відбудуться 20-го листопада на майданчиках команд, вказаних першими, а поєдинки у відповідь буде зіграно рівно за два тижні – 4-го грудня.