Баскетболістки КІВС-СБК «Львів» зробили перший крок до 1/4 фіналу Кубка України

Баскетболістки КІВС–СБК «Львів», у складі якого більшість гравчинь є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренує команду старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Ірина Кленіна, у середу, 20-го листопада, в першому матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з баскетболу серед жіночих команд сезону-2019/2020 приймали київську команду НУБіП (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

Гра на паркеті палацу спорту «Галичина» видалася дуже важкою для обох команд. Перші дві чверті точилася практично рівна боротьба, в якій і гості, і господарі дуже непогано діяли перш за все у обороні. Щільний захист призвів до того, що і львів’янки, і киянки в атаці особливо високою результативністю не вирізнялися. Однак як у першій, так і в другій десятихвилинці столичні баскетболістки набрали на одне ігрове очко більше, тож на велику перерву суперниці пішли за практично мінімальної переваги гостей у рахунку 25:23.

Два очки відставання по ходу гри в баскетболі – це мізер, що й довели по перерві наші дівчата. Отримавши у роздягальні вказівки від Ірини Кленіної, у третьому періоді вони ще більш надійно зіграли в обороні. Найкращим свідченням цього є лише 8 очок, які упродовж десяти хвилин набрали киянки. При цьому в третьому відтинку протистояння львів’янки показали й свою найкращу результативність в атаці – набрали 16 очок. Перед заключною чвертю перевага баскетболісток міста Лева становила «+6» – 39:33.

У заключній десятихвилинці суперниці вирівняли гру – напевне, десь на діях нашої команди далася взнаки коротка лава запасних. Однак переломити протистояння на свою користь киянкам не вдалося. Більше того, заключний період, нехай і мінімально (13:12), але також, як і третій, був за підопічними Ірини Кленіної. Фінальна сирена зафіксувала перемогу КІВС-СБК «Львів» з рахунком 52:45 (13:14, 10:11, 16:8, 13:12).

А чи вистачить семиочкової переваги галичанкам, аби пробитися до чвертьфіналу, ми дізнаємося менше, ніж за два тижні – 4-го грудня, коли суперниці зіграють матч-відповідь, тепер уже на майданчику НУБІП України.

Нагадаємо, у минулому сезоні львів’янки грали у «Фіналі чотирьох». Звісно, дівчата мріють щонайменше повторити той результат, хоча й розуміють, що зробити це буде не просто. Але ж коли не ставити серйозних цілей, то й на майданчик виходити немає сенсу... Тож з нетерпінням будемо чекати на гру у столиці.

БАСКЕТБОЛ. ЖІНКИ. КУБОК УКРАЇНИ-2019/2020.
1/8 ФІНАЛУ. 1-й МАТЧ

КІВС-СБК «Львів» – НУБІП України (Київ) – 52:45
(13:14, 10:11, 16:8, 13:12)

20 листопада. Початок – 18:30. Львів. Палац спорту «Галичина»

Судді: Ігор Труш, Вадим Антонюк.

КІВС-СБК «ЛЬВІВ»: Романа Петрик (провела на майданчику 32 хвилини 51 секунду, набрала 3 очки), Дарина Степанюк (32:25, 21), Анастасія Климчук (31:40, 16), Валерія Околович (22:11, 0), Анастасія Ковтун (38:56, 10) – стартова п’ятірка; Оксана Веремчук (11:45, 2), Катерина Скакаліна (30:12, 0).

Головний тренер – Ірина Кленіна.

НУБІП УКРАЇНИ: Єлизавета Кушнір (31:45, 8), Аліса Назаревич (37:58, 18), Анна Мартиненко (27:11, 3), Анна Онопрійчук (30:52, 6), Ніка Ліснича (33:07, 3) – стартова п’ятірка; Дарина Поломарюк (10:13, 2), Катерина Костенко (06:04, 0), Ольга Дибкалюк (09:44, 4), Дар'я Полторацька (08:15, 0), Дарина Маринич (04:51, 1).