Баскетболістки СБК «Львів» перемогли на турнірі у Словаччині

У словацькому місті Бардейов відбувся міжнародний турнір з баскетболу серед жіночих команд. Серед квартету учасників поряд зі словацькими командами «Пряшів» і «Кошице» та польською «Жешув» за почесний трофей боровся і СБК «Львів», у складі якого грали п’ятеро представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістрантки факультету педагогічної освіти Валерія Околович, Емма Бугаєвська і Марія Ковтун та випускниці Дарія Степанюк і Романа Петрик, а тренує команду старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Ірина Кленіна.

Відповідно до Регламенту, переможець та призери визначалися у турнірі в одне коло – команди по одному разу зіграли з кожним із суперників. У першому турі СБК «Львів» зустрічався з командою «Пряшів». Гра пройшла за переваги галичанок, які у підсумку здобули перемогу з перевагою в 13 очок – 72:59. Достатньо впевнено наші дівчата обіграли і «Жешув»: коли пролунала фінальна сирена, на табло горіли цифри 59:48 на користь українок. А найбільш переконливу звитягу підопічні Ірини Кленіної вибороли у протистоянні з «Кошице» – 65:51.

Здобувши достатньо впевнені перемоги в усіх трьох поєдинках із загальною перевагою в 38 очок (196:158), СБК «Львів» посів перше місце і повернувся додому з головним призом. Друге місце виборов «Пряшів», третє – «Жешув», а замкнув турнірну таблицю «Кошице».

Зазначимо, що окрім командних нагород, львів’янки здобули й дві індивідуальні – Марія Ковтун та Романа Петрик отримали приз кращих гравців турніру.

Тож вітаємо нашу команду та її тренерку й бажаємо не менш успішно виступати на всеукраїнській і міжнародній арені у новому сезоні.