Баскетболістки СБК «Львів» – у плей-оф Суперліги

11-го квітня дебютант жіночої баскетбольної Суперліги України СБК «Львів», за який виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, переміг вдома БК «Рівне-ОШВСМ» (59:54) і гарантував собі участь у матчах плей-оф. Сьогодні, 12 квітня, львів’янки прийматимуть БК «Вінницькі Блискавки» (початок – о 16:45).

Щодо поєдинку із «Рівне-ОШВСМ», то першу чверть виграли гості (17:15), але вже у другій десятихвилинці «Львів» зіграв набагато надійніше у захисті (11:4). Третя чверть стала визначальною у цій грі, бо саме в ній після дальнього влучання Ольги Краснікової «Львів» повів «+14». Але за чотири хвилини до фінальної сирени Вікторія Шматова скоротила відставання гостей до «–3» (46:49). Потім ще раз, вже за дві з половиною хвилини до кінця матчу – 51:54. Але підопічні старшого викладача кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірини Кленіної знайшли в себе сили й довели зустріч до важливої перемоги (59:54), яка гарантувала їм участь у матчах плей-оф за вихід у півфінал.

Нагадаємо, згідно з регламентом цьогорічної жіночої Суперліги перші два колективи за підсумками регулярного чемпіонату (ними стали столичні клуби «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет») відразу потрапляють у півфінал. Ще дві путівки у матчах плей-оф виборюватимуть колективи, які посядуть місця з третього по шосте: третя команда зустрінеться з шостою, а четверта – з п’ятою.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 11-го КВІТНЯ:

«Київ-Баскет» – «Інтерхім» (Одеса) – 103:49
(39:12, 29:13, 18:13, 17:11)

СБК «Львів» – «Рівне-ОШВСМ» – 59:54
(15:17, 11:4, 21:13, 12:20)