Бокс і стрільба увійшли до програми ІІІ літніх Європейських ігор-2023

Спортивна програма ІІІ літніх Європейських ігор Краків-Малопольська-2023 стрімко формується. Минулого тижня Європейські Олімпійські Комітети уклали відповідні угоди з Європейською конфедерацією стрільби та Європейською конфедерацією боксу, в результаті чого бокс і стрільба стали сьомим і восьмим видами спорту, включеними до програми.

Нагадаємо, раніше до програми Краків-Малопольська-2023 увійшли бадмінтон, пляжний гандбол, веслування на каное, карате, сучасне п’ятиборство і тхеквондо.

«Наша мета – надати трамплін для кращих європейських спортсменів від Європейських ігор до Олімпійських ігор. Ми раді, що багато олімпійських видів спорту також бачать цінність в наших континентальних змаганнях, які дають своїм спортсменам можливість змагатися на найвищому рівні, одночасно отримуючи справжній смак олімпійського досвіду», – відзначив виконуючий обов’язки президента ЄОК Нільс Нігаард.

Зауважимо, що Краків-Малопольська-2023 стануть третіми Європейськими іграми поспіль як для боксу, так і стрільби, після успішно проведених турнірів на двох попередніх континентальних форумах у Баку-2015 і Мінську-2019.

Додамо, що Координаційна комісія ЄОК з підготовки Європейських ігор 2023 року, очолювана Хасаном Аратом, тісно співпрацює з Європейськими федераціями, тож у найближчі місяці ми побачимо у програмі ІІІ Європейських ігор нові види спорту.


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ