«Бронзовий дубль» Крістіни Джангобекової на Кубку України-2019 з бадмінтону

У місті Києві, на кортах Національного Університету фізичного виховання і спорту України завершився розіграш національного Кубка з бадмінтону, на якому у складі збірної команди Львівщини виступали троє представників Львівського державного університету фізичної культури – випускниця Крістіна Джангобекова та студенти Олександр Чакалов і Роман Алтунян, які навчаються на третьому курсі факультетів педагогічної освіти та фізичної культури і спорту відповідно (тренери – доцент кафедри олімпійської освіти Оксана Гречанюк і доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Іван Каратник).

Найуспішніше виступила Крістіна Джангобекова, яка зійшла на третю сходинку медального п’єдесталу пошани за підсумками змагань в одиночному розряді. Переможну ходу бадмінтоністки нашого Університету зуміла зупинити лише у півфіналі гравчиня збірної Харківської області Марина Ільїнська. Три сети запеклого протистояння тривали близько години. На жаль, фортуна посміхнулася спортсменці зі Слобожанщини, яка обігравши галичанку, у подальшому перемогла і в фінальній грі, здобувши у такий спосіб почесний трофей.

Не залишилася Крістіна Джангобекова без нагороди і в змаганнях у парному розряді, де вона виступала в дуеті із харків’янкою Дарією Самарчанц. Галицько-слобожанська пара знову ж таки дійшла до півфінальної стадії турніру і стала володарем бронзових медалей. Тож Крістіна повернулася додому, оформивши у столиці «бронзовий дубль».

Достатньо успішно виступили і Олександр Чакалов та Роман Алтунян. Змагаючись у парному розряді, наші студенти зуміли пробитися до ТОП-16, у рівній боротьбі поступившись у поєдинку за вихід у чвертьфінал майбутнім призерам змагань.