Чекаємо перемог від сестер Музичук

Сьогодні, 6-го червня, у турнірі претенденток на матч за звання чемпіона світу з шахів серед жінок у Казані відбудуться партії шостого туру. Випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна і Марія Музичук гратимуть білими фігурами проти росіянок Валєнтіни Гуніної та Алєксандри Костенюк відповідно.

Напередодні, у п’ятому турі з Гуніною грала Марія Музичук і чорними фігурами звела матч до нічиєї. Її старша сестра Анна також чорним кольором тримала удар в партії з Катериною Лагно, де також була зафіксована нічия. А от інші дві зустрічі п’ятого туру стали результативними: росіянка Алєксандра Костенюк обіграла грузинку Нану Дзагнідзе, а її співвітчизниця Алєксандра Горячкіна – китаянку Тань Чжуньї.

Відтак, турнірне становище після п’яти турів є таким: Горячкіна – 4 очки; Дзагнідзе – 3,5; Тань Чжуньї, Лагно і Костенюк – по 2,5; Гуніна – 2, М. Музичук і А. Музичук – по 1,5.

Сестри Музичук залишаються єдиними, у активі котрих, на жаль, не має перемог, яких ми з нетерпінням чекаємо. Попереду ще дев’ять турів, останній з яких запланований на 17-е червня. Адже згідно з регламентом змагань кожна шахістка проведе з кожною по дві партії різним кольором. Лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ