Чемпіонат Європи з бочче (Фото)

На запрошення президента Міжнародної конфедерації бочче пана Мутлу Туркмена команда України у складі доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора кафедри теорії спорту і фізичної культури Мар’яна Пітина та двох студентів – Віталія Колещука і Олега Сироїшка вперше взяла участь в змаганнях Чемпіонату Європи (U 18).

Змагання проводилися на спортивній базі «Kazan Belediyesi Egitim spor ve Kamp Merkezi», яка знаходиться поблизу Анкари, в місті Кахраман Казан.

Упродовж 1-4 серпня 2018 р. участь в чемпіонаті брали збірні: Італії, Латвії, Північного Кіпру, Сан Марино, Словаччини, Туреччини, Угорщини, України. Перемогу в командних змаганнях здобули представники Туреччини, срібло отримали італійці, а 3 місце посіли збірні Словаччини і Сан Марино. Команда України фінішувала на 5 місці.

Вітаємо нашу команду з дебютом і принагідно ще раз дякуємо за фінансову підтримку спортсменів Міжнародній конфедерації бочче а також народному депутату України Миколі Величковичу.