Чемпіонка Євро-2020 з боротьби Юлія Ткач – третя в світовому рейтингу

В оновленому світовому рейтингу найкращих борчинь планети за версією United World Wrestling (Об’єднаний світ боротьби) троє представниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського займають позиції у ТОП-5.

Найвище, третє місце серед них займає аспірантка ЛДУФК Юлію Ткач, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг. ТОП-5 вагових категорій до 55 кг і 68 кг замикають випускниці кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) нашого вишу Ірина Гусяк та Алла Черкасова відповідно.

Додамо, що друге місце у ваговій категорії до 50 кг світового рейтингу займає представниця Азербайджану Марія Стаднік, яка є вихованкою львівської школи боротьби, а вищу освіту здобула у стінах нашого Університету.

Нагадаємо, на цьогорічному чемпіонаті Європи з видів спортивної боротьби, що відбувся з 10-го до 16-го лютого у столиці Італії Римі, Юлія Ткач виграла золоту нагороду, а Алла Черкасова стала бронзовим призером.