Четверо важкоатлетів ЛДУФК здобули медалі першості України-2019

У Коломиї Івано-Франківської області з 24-го по 29-е березня відбувся чемпіонат України-2019 серед юніорів віком до 20 років. На звітних змаганнях боротьбу вели більше 230 атлетів з 20-ти регіонів країни. Львівські богатирі здобули загальнокомандну перемогу, набравши 548,5 очок, не залишивши шансів суперникам. Другими стали важкоатлети Хмельниччини (496 очок). Трійку призерів доповнила команда Запорізької області (390 очок).

Свій внесок у перемогу збірної Львівщини зробили і важкоатлети кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Зокрема, срібним призером у ваговій категорії до 81 кг став студент першого курсу факультету педагогічної освіти Анатолій Горідько. Окрім того, в активі нашого атлета перше місце у ривку. Тепер Анатолій готуватиметься до участі в юніорській першості Європи-2019.

Також на другій позиції фінішував студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Тарас Кінах, який змагався у ваговій категорії до 109 кг. Зазначимо, що Тарас вперше виконав норматив майстра спорту України, з чим ми його і вітаємо.

Малі бронзові нагороди у поштовху вибороли студенти факультету фізичної культури і спорту – першокурсник Володимир Галій та третьокурсник Дмитро Клецко, які виступали у вагових категоріях до 67 кг і до 89 кг відповідно. А студент другого курсу цього ж факультету Віталій Терлак показав шостий результат у ваговій категорії до 89 кг.

Додамо, що Дмитро Клецко та Віталій Терлак у лютому нинішнього року на Кубку України-2019 змогли виконати норматив майстра спорту України. А на звітних змаганнях у Коломиї підтвердили свій клас, значно покращивши попередні результати.