Цілі сталого розвитку та олімпійська спадщина – в основі Мілано-Кортіна-2026

Про це повідомили під час віртуального засідання Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету, яке пройшло під керівництвом голови Комісії Сарі Ессая та за участі президента МОК Томаса Баха. Під час онлайн-зустрічі Оргкомітет зимових Олімпійських ігор Мілано-Кортіна-2026 повідомив членів Комісії про значний прогрес, якого вдалося досягти команді з моменту отримання права на проведення найголовніших стартів чотириріччя, наголосивши на прагненні забезпечити стійкі Ігри з сильною спадщиною в дусі Олімпійського порядку денного-2020.

Сарі Ессая відзначила, що олімпійська спільнота підтримує Організаційний комітет Мілано-Кортіна у його прагненні та висловила сподівання, що ці Ігри стануть прикладом для майбутніх змагань.

У ході зустрічі було висвітлено розвиток бачення ігор Мілано-Кортіна-2026. Це лежить в основі його стратегії аж до часу проведення Ігор, обертаючись навколо його бажання «зробити так, щоб усі італійці полюбили Ігри та зимові види спорту, а світ полюбив Італію».

Фундаментальною складовою стратегії Оргкомітету є стійкість з точки зору економічної, екологічної та соціальної стійкості. Адже Ігри стануть певним стимулом для економіки країни-господаря, працюючи у напрямку створення нових можливостей та довгострокової зайнятості.

Комісія також дізналася про розширення кадрового складу Мілано-Кортіна-2026, в якому наразі працює понад 50 співробітників, багато з яких мають досвід проведення зимових спортивних заходів. Оргкомітет представив модель укомплектування персоналом, відповідно до якої основна команда скрадатиметься з 600 осіб з чотирма децентралізованими відділами, створеними для управління, надання ігор, цифрових технологій і доходів.

Плани Мілано-Кортіни-2026 щодо використання спортивних олімпійських об’єктів також були деталізовані, оскільки, схоже, майбутні покоління залишатимуться на аренах, інфраструктурі мобільності та активах для туризму, які є фінансово стійкими.

Окрім того, Оргкомітет орієнтований на збільшення інклюзії, поширення олімпійських цінностей по всій країні, популяризацію здорового способу життя завдяки спортивній практиці та надання територіям потужного досвіду щодо управління масштабними подіями.


За матеріалами noc-ukr.org 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ