Делегація ЛДУФК – учасник міжнародної конференції в Ченстохові

Викладачі та аспіранти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського прийняли участь у міжнародній науковій конференції, що відбулась в Гуманітарно–природничому університеті імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща).

У конференції приймали участь понад 30 учасників з Польщі, України, Кореї, Швеції та Чехії. Робочою мовою конференції була англійська. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представляли: професор кафедри теорії та методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту Юлія Павлова; викладач кафедри теорії спорту та фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Сергій Смирновський; аспірантка кафедри теорії та методики фізичної культури Оксана Станкевич; аспірант кафедри теорії спорту і фізичної культури Іван Хомяк.

Професор Юлія Павлова була головуючою на секційному засіданні конференції, а викладач Сергій Смирновський та аспіранти Іван Хомяк і Оксана Станкевич виступили з доповідями.