День бармена і ресторатора у ЛДУФК (Фото)

У середу в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся захід з нагоди відзначення Міжнародного дня бармена і ресторатора, організований кафедрою готельно-ресторанного бізнесу нашого вишу. Окрім студентів і працівників ЛДУФК, свято відвідали гості з інших закладів вищої освіти та учні ліцеїв міста Лева.

До присутніх з вітальним словом звернулися декан факультету туризму Володимир Холявка та завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Андрій Голод. У цей час на сцені вперше презентували нову форму студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», яку вони зможуть використовувати не лише для практичних занять, але й для майбутньої роботи за фахом.

Основну частину програми відкрив Іван Янчишин – відомий шеф-кухар, креативний директор найбільшого в Україні фестивалю гостинності «HoReCa SHOW Lviv». Він поділився досвідом роботи за фахом та організації кулінарних заходів.

В рамках заходу з присутніми спілкувалася керівник відділу маркетингу BANKHOTEL Марта Ступницька, яка не лише провела презентацію найновішого п’ятизіркового готелю Львова, а й влаштувала оригінальний розіграш призів.

Програму продовжили енергійні хлопці з мережі піцерій «Челентано». Вони організували справжнє шоу з піца-фристайлінгом і навчили всіх охочих готувати свою фірмову піцу. Приємною несподіванкою стало те, що приготовані на сцені піци повернулись до зали уже випеченими і скуштувати їх мали змогу усі присутні.

Смачний марафон продовжив директор фірми «Баша кухня» Андрій Башенський. Відомий шеф-кухар розкрив таємниці приготування авторських сиров’ялених м’ясних делікатесів та влаштував дегустацію своїх особливих виробів.

Основну частину заходу завершила Орися Іжевська – багаторазовий переможець міжнародних конкурсів з кулінарного мистецтва, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, яка провела майстер-клас з приготування десертів італійської кухні. Ото вже всі поласували солодкими кулінарними шедеврами!

Справжніми гостинними господарями на святі стали студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» нашого Університету, які були і ведучими на сцені, і асистували у майстер-класах, і пригощали гостей смаколиками та гарячими напоями, і навіть чудово виконували пісні.

Саме наші студенти продовжили програму дійства, влаштувавши майстер-класи з приготування коктейлів, розмальовування пряників, презентації власноруч випечених тортів та неймовірних виробів з карвінгу.

Фото: © Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ ЛДУФК