Діана Шостак і Данило Демчишин – чемпіони ЄСБІ-2019 у Загребі

З 30-го липня по 3-є серпня в Загребі (Хорватія) пройшли Перші Європейські Студентські Бойові ігри (1st Europian Universities Combat Games), які відбулися під егідою Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA). У історичних змаганнях взяли участь 1300 учасників із 404 університетів з 36 країн Європи, які виступали у турнірах з карате, дзюдо, тхеквондо і кікбоксингу.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна України, у активі якої 42 медалі – 16 золотих, 8 срібних та 18 бронзових. Долучилися до «синьо-жовтого» тріумфу й представники кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, дві нагороди привезла додому студентка другого курсу Діана Шостак. У складі студентської жіночої збірної України з карате вона стала чемпіонкою в командних змаганнях у куміте «стінка на стінку». В фіналі українки з рахунком 2:0 перемогли студентську збірну Австрії. А змагаючись в особистому турнірі в куміте вагової категорії до 61 кг, Діана стала бронзовим призером, здобувши перемогу у «малому» фіналі. Також відзначимо достатньо успішний виступ ще однієї другокурсниці нашого Університету Соломії Кміть, яка у турнірі з карате в куміте стала п’ятою у ваговій категорії до 50 кг.

Блискуче виступив у Загребі на 1st Europian Universities Combat Games й кікбоксер Данило Демчишин. Студенту ЛДУФК не було рівних у турнірі в лайт-контакті вагової категорії до 84 кг.

«Лише місяць тому ми раділи за наших школярів, які у такому ж блискучому стилі стали найкращими на Combat Games у столиці Угорщини Будапешті, а вже сьогодні вітаємо українську студентську збірну з беззаперечним тріумфом на 1st Europian Universities Combat Games. За три дні наші бійці здобули 42 медалі – це найкращий результат серед суперників», – підсумував виступ української делегації в хорватському Загребі заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.