«Динамо» дізналося суперників по першому раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2018/2019

У Глазго (Шотландія), де триває Чемпіонат Європи-2018 з водних видів спорту, вчора, 9-го серпня, Європейська ліга плавання (LEN) провела жеребкування першого кваліфікаційного раунду єврокубкових турнірів з водного поло сезону-2018/2019 серед чоловічих команд, в яких після багаторічної перерви гратиме й представник України. Чинний чемпіон країни львівське «Динамо», в складі якого грає група нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду тренерський тріумвірат у складі Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова і Віктора Момота, які вищу освіту здобули у стінах нашого університету, заявилося у Лігу чемпіонів – головного та найпрестижнішого змагання континентального рівня для клубних команд Старого Світу.

Згідно з Регламентом та поданими заявками, у першому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів-2018/2019 візьмуть участь 11 клубів, які розподілено на дві групи.

За результатами жеребкування львівське «Динамо» гратиме у групі «А», де суперниками «біло-синіх» будуть наступні команди:
• BPM Sport Management (Бусто-Арсіціо, Італія)
• Corona Sportul Studentesc (Брашов, Румунія)
• Pays D’AIX (Екс-ан-Прованс, Франція)
• ВК «Тбілісі» (Грузія)
• Enka Sport (Стамбул, Туреччина)

Турнір групи «А» упродовж 13-го – 16-го вересня нинішнього року прийматиме румунське місто Брашов.

А у французькому Страсбургу у період з 14-е по 16-е вересня вияснятимуть стосунки команди групи «В», в яку увійшли:
• CN TERRASSA (Террасса, Іспанія)
• PVK Jadran Carine (Херцег-Нові, Чорногорія)
• AZC ALPHEN (Альфен-ан-ден-Рійн, Нідерланди)
• Team STRASBOURG (Страсбург, Франція)
• VALLETTA (Валлетта, Мальта)

За результатами матчів в одне коло по чотири кращих колективи з кожної групи вийдуть у наступний, другий кваліфікаційний раунд змагань, де до них приєднаються ще вісім команд, а саме:
• VK Jadran (Спліт, Хорватія)
• Astralpool CN (Сабадель, Іспанія)
• OSC POSTDAM (Потсдам, Німеччина)
• VOULIAGMENI NC (Вулягмені, Греція)
• FTC Telekom (Будапешт, Угорщина)
• AN BRESCIA (Брешія, Італія)
• CSM DiGi (Орадя, Румунія)
• «Синтез» (Казань, Росія)

Додамо, що матчі другого кваліфікаційного раунду пройдуть у період з 28-го по 30-е вересня нинішнього року.


За матеріалами dynamolviv.com 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ