Представники ЛДУФК на стажуванні у Жешувському університеті (Фото)

Декан факультету педагогічної освіти, доцент Роман Петрина, доценти кафедри теорії і методики фізичної культури Марта Ярошик, Алла Соловей, Ольга Римар, Олена Ханікянц та доцент кафедри гімнастики Леся Петрина упродовж тижня перебували на стажуванні у Жешувському університеті (Польща) згідно програми Erasmus+.

Програмою стажування було передбачено відвідування лекційних та практичних занять; ознайомлення із програмами навчання за різними спеціальностями, сучасними методиками навчання; налагодження наукової співпраці.

Під час візиту відбулася зустріч з керівником відділу міжнародного співробітництва Люциною Кустра-Клєчек, деканом факультету фізичного виховання професором Войцехом Чарни та його заступниками доктором Войцехом Байореком і професором Павелом Кролєм.

Професор Станіслав Заборняк провів для колег з нашого Університету низку цікавих заходів: ознайомив з музейними фондами Жешувського університету, провів відкриту лекцію на тему «Фізична культура українського населення в Польщі (1868–1939)».

Представники ЛДУФК також відвідали практичні заняття з фітнесу, волейболу і гімнастики, ознайомилися з можливостями для наукових досліджень у сучасних фізіотерапевтичних лабораторіях Жешувського університету.