Довгоочікувана перемога КІВС-СБК «Львів»

Жіноча баскетбольна команда Вищої ліги України КІВС-СБК «Львів», кольори якої захищає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, після восьми поспіль поразок здобула довгоочікувану перемогу у регулярному чемпіонаті країни, обігравши на виїзді столичний клуб КСЛІ-«Динамо-НПУ» – 60:46.

Зі старту поєдинку баскетболістки зі Львова стали повноправними господарками на майданчику столичної арени КСЛІ, вигравши стартову (16:6) й другу чверті (13:11). Здобувши комфортну перевагу у 12-ть очок, підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної після великої перерви зіграли по рахунку, не дозволивши суперницям скоротити його. Більше того, львів’янки навіть мінімально виграли третю (15:14) і четверту (16:15) чверті й матч загалом – 60:46.

Двоє баскетболісток «Львова» Анастасія Климчук і Анастасія Ковтун звітний поєдинок відіграли без замін, набравши 18 і 15 очок відповідно. А центрова нашої команди, 17-річна першокурсниця ЛДУФК Настя Ковтун ще й зробила 18 підбирань і віддала 4 результативних передачі, ставши найефективнішим гравцем матчу (РЕ – 28).

Повторний поєдинок між цими командами завершився перемогою господарок майданчика, баскетболісток КСЛІ-«Динамо-НПУ» – 76:47 (17:14, 18:10, 27:8, 14:15). Визначальною у цій грі стала провальна для гостей третя чверть, після чого врятувати матч було неможливо. Відтак, після 16-ти зіграних поєдинків у активі КІВС-СБК «Львів» 5 перемог і 11 поразок у пасиві. Наступні поєдинки львів’янки знову проведуть на виїзді – 18-го і 19-го січня із сусідом по турнірній таблиці «Хмельницькою Політехнікою», у якої наразі 4 перемоги.

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ВИЩОЇ ЛІГИ ГРУПИ -1-:

КСЛІ-«Київ-Баскет» – 32 очки (16 матчів)
КСЛІ-«Динамо-НПУ» – 27 (18)
БК «Переяслав» – 26 (18)
«НУБіП України» (Київ) – 26 (16)
Збірна Києва-ТНУ – 24 (17)
«МОБІ» (Бровари) – 23 (15)
БК «Хмельницька Політехніка» – 22 (18)
КІВС-СБК «Львів» – 21 (16)