Дві медалі легкоатлетів ЛДУФК на молодіжній першості України

У Кропивницькому завершилася першість України-2019 з легкої атлетики серед молоді. У складі команди Львівської області виступали 13 студентів-легкоатлетів кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Срібну нагороду у бігу на 400 м з бар’єрами завоював студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Руслан Кльоз. А бронзову медаль виборола у бігу на 3000 м з перешкодами вихованка завідувача кафедри, доцента Ярослава Свища Вікторія Дуткевич, яка навчається на четвертому курсі факультету педагогічної освіти.

Одразу у чотирьох видах програми наші студенти фінішували за крок до медального п’єдесталу пошани. Особливо прикро в цьому плані за студентку четвертого курсу факультету педагогічної освіти Іванну Остимчук, яка двічі посіла четверте місце – у бігу на дистанціях 800 м та 1500 м. Аналогічний результат у підсумку показали й третьокурсники факультету фізичної культури і спорту Віталій Римарук та Віталій Гаюк – у метанні диска і в стрибках з жердиною відповідно.

У секторі для штовхання ядра п’ятий результат зафіксували судді у студентки четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Христини Бойчук, яка тренується у викладача кафедри легкої атлетики Василя Західного. Одразу двоє представників ЛДУФК пробилися до фінального забігу на дистанції 400м. У підсумку студент четвертого курсу Валентин Горевич і магістрант Олег Семенюк, які навчаються на факультеті фізичної культури і спорту, фінішували на п’ятій та шостій позиціях відповідно. Шостий результат показали і магістрант факультету педагогічної освіти Назарій Чапля у бігу на 5000 м та вищезгаданий третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Віталій Гаюк – у бігу на 110 м з бар’єрами. А студент другого курсу факультету педагогічної освіти Ілля Оліферовський став восьмим у фіналі в стрибках у висоту.

Додамо, що за підсумками дводенної боротьби на бігових доріжках та в секторах для решти видів Королеви спорту на міському стадіоні у Кропивницькому, збірна Львівської області, набравши 990 очок, посіла у загальнокомандному заліку шосте місце.