Дві золоті медалі студентів ЛДУФК (Фото)

Днями у Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів, пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва. У активі студентів Львівського державного університету фізичної культури дві золоті медалі.

У ваговій категорії до 79 кг перше місце виборов студент 43-ї групи факультету фізичної терапії та ерготерапії Назар Василишин, котрий на шляху до свого омріяного «золота» переміг борців з Харкова та Дагестану, а у фінальній зустрічі здолав борця з Чернівців.

Ще одну золоту нагороду до Львова привіз Денис Каланджій (42 група факультету педагогічної освіти), який у фінальній сутичці вагової категорії до 97 кг переміг представника Донецької області. У  ваговій категорії до 74 кг Олександр Хомич (22 група факультету фізичної культури і спорту) не зміг вибороти медаль, бо травмувався у півфіналі. А в сутичці за третє місце пошкоджене коліно не дозволило йому перемогти суперника з Херсону. У підсумку, Олександр залишився без нагороди – п’яте місце.

На завершення зазначимо, що у цьому турнірі змагалося близько 100 учасників з Дагестану, Молдови та України. Отож вітаємо наших спортсменів, їхніх особистих тренерів та колектив кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) із успішним виступом.