Ельвіра Борозна – срібна призерка Кубка України-2020 з важкої атлетики (Фото)

Цими днями у Чернігові триває Кубок України-2020 з важкої атлетики та Всеукраїнський турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун. Наразі завершили свої виступи представниці прекрасної статі. У складі збірної команди Львівщини успішно змагалися студентки та випускниці кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у ваговій категорії до 71 кг першокурсниця Ельвіра Борозна виборола срібні нагороди. У важкій боротьбі з титулованими спортсменками наша 17-річна важкоатлетка використала усі шість спроб та впоралася із вагою штанги 77 кг у ривку та 96 кг у поштовху, набравши у сумі двоборства 173 кг.

У ваговій категорії до 49 кг за крок до п’єдесталу зупинилася студентка третього курсу Ярина Петрук, яка зібравши у сумі двоборства 122 кг, виконала норматив майстра спорту України. Зазначимо, що від призового місця у сумі двоборства Ярину відділили лише 4 кг.

На п’ятій позиції у ваговій категорії до 49 кг фінішувала випускниця факультету фізичної реабілітації нашого вишу, майстер спорту Ольга Заяць-Черевата.

Додамо, що збірна Львівщини у складі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у складі Ярини Петрук, Ольги Заяць-Череватої, Тетяни Малявської, Ельвіри Борозної та Софії Константинової у загальнокомандному заліку, набравши 285,5 бала, завершила змагання на п’ятій позиції. Переможницями стали важкоатлетки Харківщини (388,5), другими – спортсменки Донецької області (347,5), а третіми – представниці Луганщини (307,5).

Фото Миколи Колтакова