Ельвіра Борозна – срібна призерка турніру з важкої атлетики у Литві (Фото)

У литовському Паневежисі 6-го – 7-го вересня відбувся представницький міжнародний турнір з важкої атлетики, де за нагороди змагалися понад 100 спортсменів з Литви, Латвії, Естонії, Німеччини, Чехії, Росії, України та інших країн. Срібну нагороду серед жінок у ваговій категорії до 71 кг виборола студентка першого курсу кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ельвіра Борозна.

Наша спортсменка вдало впоралася зі всіма спробами та підняла у ривку 72 кг, а в поштовху – 90 кг, що також забезпечило срібну нагороду за сумою очок Сінклера абсолютної першості серед усіх учасниць турніру.

У змаганнях серед ветеранів доцент кафедри атлетичних видів спорту Олександр Товстоног переміг у ваговій категорії до 81 кг. У його активі також усі вдалі спроби – 102 кг у ривку, 124 кг у поштовху та 226 кг у сумі двоборства.

Додамо, що українська делегація у Паневежисі також взяла участь у параді на честь заснування міста, де представили важку атлетику.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ