Фотофакт: Юлія Ткач нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час Колегії Мінмолодьспорту вручив заслужені державні нагороди спортсменам і тренерам. Зокрема, орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено аспірантку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлію Ткач – чемпіонку світу і Європи з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг.

Нагадаємо, випускниця кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура), а нині аспірантка нашого Університету Юлія Ткач має у своїй колекції десять медалей найпрестижніших змагань світового і континентального рівня, а саме:

• чемпіонат світу – «золото» (Ташкент-2014), «срібло» (Париж-2017) та дві «бронзи» (Лас-Вегас-2015 і Будапешт-2018);

• чемпіонат Європи – два «золота» (Дортмунд-2011 і Белград-2012), «срібло» (Рига-2016) та три «бронзи» (Баку-2010, Вантаа-2014 і Нові Сад-2017).

Тож увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вітає Юлію Анатоліївну із заслуженою державною нагородою та щиро бажає їй успіхів у підкоренні нових спортивних звершень, зокрема спершу вибороти ліцензію на участь в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, а потім і зійти на медальний подіум змагань Токіо-2020.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ