Фотофакт: Катерина Крива – на білбордах Львова

Вже традиційно мешканці та гості Львова можуть бачити на білбордах зображення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками місяця. Цього разу місто Лева милуватиметься світлиною випускниці кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, насправді чарівної каратистки Катерини Кривої, визнаної найкращою в нашому регіоні за підсумками спортивного лютого поточного року.

Катерина Крива та її тренер, старший викладач вище згаданої кафедри нашого Університету Ігор Богдан звання найкращих здобули завдяки срібній нагороді, яку львів’янка виборола на другому етапі Premier League. Karate 1, у змаганнях з куміте вагової категорії до 50 кг (15 – 17 лютого, м. Дубай, ОАЕ).

Зазначимо, саме на Premier League. Karate 1 спортсмени заробляють очки для ліцензії на участь в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у японському Токіо-2020 та ІІ Європейських іграх-2019, які у червні нинішнього року прийматиме столиця Білорусі Мінськ.

Додамо, що це вже друга почесна відзнака Катерини Кривої. Титул найкращої спортсменки місяця на Львівщині дівчина виборола за підсумками травня 2017 року. Нагадаємо, тоді ж вихованка Ігоря Богдана була визнана найкращою спортсменкою в Україні.